Mnoho ľudí sa bojí farieb a stromček si ladia napríklad do bielej či zlatej. Ak však patríte k tým, ktorí radi experimentujú, máme pre vás tipy. Vyskúšajte takúto farebnú výzdobu!

1.      Netradičný stromček

Samozrejme, výzdoba je dôležitá, no niekedy urobí skutočne veľa už aj samotný stromček. Čo ak by ste nemali klasický zelený ale napríklad biely či čierny? Práve tie vyzerajú s farebnými ozdobami dokonalo. Čo na to poviete?

2.      Výzdoba domu či bytu

Ak milujete Vianoce minimálne tak ako my, potom asi dekorujete celý byt či dom a nie iba stromček. Aj pri týchto výzdobách by ste sa nemali báť experimentov a pokojne vyskúšajte viaceré farby.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Yes, I KNOW it’s only 26 November but this is Instagram 😑 Plus in America they do their trees after Thanksgiving so I’m not making any excuses whatsoever for the abundance of decorations now adorning my house 😂 It’s Honeycomb City in the hall (am boycotting pom poms this year as they are so tedious to make plus I am really shit at making them and they always look squashed). I give it two days before they’re ripped to shreds as the cat launches herself on them in mission attack mode. Bring on the tree posts! I bloody LOVE Christmas on Instagram 🎄💚 #Christmas #decorations #christmasdecor #hallway #lobby #frontdoor #entrance #hall #myhomevibe #honeycomb #xmas #christmastime #deckthehalls #dspink #neon #interiorinspo #interior_design #interiorstyling #stairs #interiordetails #flashesofdelight #inspiremyinstagram #lovelysquares #pursuepretty #todayslovely #sundayvibes #apartmenttherapy #interior4all #myinterior #interiorinspiration

Príspevok, ktorý zdieľa LISA DAWSON (@_lisa_dawson_),

3.      Čečina

Dávate doma do vašej výzdoby aj čečinu? Ak áno, ani tá nemusí byť iba sama o sebe a môžete ju doplniť o nejaké dekorácie, ktoré sa vám už nevošli na stromček. Inšpirujte sa nižšie!

4.      Sladký stromček

Ak milujete vianočné stromčeky a zároveň cukrovinky, potom to môžete spojiť do jedného. Pozrite sa, ako by mohla vyzerať vaša dekorácia!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

✨I HAVE EXCITING NEWS!!!!!✨ I’m so happy I can finally share with you that Turtle Creek Lane will be featured on @hgtv’s Outrageous Holiday Houses TOMORROW NIGHT (Thanksgiving) at 10pm CT/11pm ET, hosted by @lancebass!!!! They came and filmed last January and I haven’t heard much since then... giggle :) so I truly don’t know what to expect! I don’t know if we’ll just be a 30 second blip...5 minutes... or what!! But I can’t wait to see!! Grab your friends and family and watch along with me!! It will be the perfect way to officially ring in the Christmas Season! 🎄 . . . . #propertybrothers #holidayhomes #outrageousholidayhouses #hgtv #hgtvchristmas #overthetopchristmas #christmasfun #christmas🎄 #christmasdecor #candychristmas #candyland

Príspevok, ktorý zdieľa Turtle Creek Lane (@turtlecreeklane),

5.      Vence

Nezabudnite ani na vence! Tie sú obrovskou súčasťou dekorácie dverí a ak už aj nechcete byť príliš extravagantné so stromčekom, na venci sa môžete vyblázniť.