Ktoré manželky sú najkomplikovanejšie? Prezradí to ich znamenie horoskopu.

ŠKORPIÓN

Škorpiónky patria medzi úplne najkomplikovanejšie manželky, s ktorými to manželia rozhodne nemajú jednoduché. Sú nádherné, neskutočne príťažlivé a úžasne múdre, to je pravda. Ale zároveň sú tými najhoršími manželkami. Muž, ktorý sa s nimi ožení, sa musí pripraviť na všetko. Najmä na to, že bude svojej žene verne slúžiť - len to bude zárukou šťastného vzťahu. Musí sa jej podriadiť, sledovať jej želania a robiť veci tak, ako si to ona predstavuje. Je to úžasná žena, ktorú treba rešpektovať, má obrovskú charizmu a nedá sa jej len tak ľahko protirečiť. Kým však muž odhalí všetky stránky jej komplikovanej povahy, pravdepodobne z toho aj ošedivie, možno príde aj o vlasy.

S týmito manželkami život vôbec nie je jednoduchý.
Zdroj: Shutterstock

RYBY

Vziať si za ženu manželku Rybu je také, ako keby si človek adoptoval mačiatko. Je milučké, zlatučké, ale to je asi tak všetko. Ryby sú očarujúce a zábavné. Ak majú práve dobrú náladu, sú naozaj láskyplné mačiatka, ktoré je ľahké milovať. Manželia sa od nich z nejakých tajomných dôvodov stávajú doslova závislými. Ak niektorý muž naberie odvahu a rozíde sa s Rybou, jeho život bude po vzťahu s ňou nudný a prázdny.

S týmito manželkami život vôbec nie je jednoduchý.
Zdroj: Shutterstock

LEV

Len tí najodvážnejší muži požiadaju o ruku ženu Levicu. Tieto manželky sú veľmi pohyblivé, energické, majú tie najkrajšie drahokamy aj oblečenie, vyberajú si najlepšie autá, jednoducho zo všetkého chcú to NAJ, NAJ. NAJ. S málom sa neuspokoja. Záleží im na tom, ako vyzerajú a čo si o nich ľudia myslia. Majú takú silnú charizmu, že po rozvode s nimi bude akýkoľvek ďalší mužov vzťah len jedna veľká nuda. Levice sa nedajú nahradiť nikým iným. Ale zvládať to s nimi v psychickom zdraví je tiež poriadne veľká výzva!

S týmito manželkami život vôbec nie je jednoduchý.
Zdroj: Shutterstock