Sú také znamenia horoskopu, ktorú sú neustále choré, mávajú oslabenú imunitu a sú náchylnejšie na rôzne prechladnutia. To, ako veľmi býva niekto chorľavý, môže ovplyvňovať aj znamenie, v ktorom sa narodil. Tieto tri znamenia chodievajú k lekárovi častejšie než ostatné.

RAK

Títo ľudia mávajú oslabené trávenie a črevnú flóru, preto mávajú sklony k žalúdočným ochoreniam. Nie sú dostatočne vyrovnaní, často nemajú svoj život úplne pod kontrolou. Potrebovali by trochu viac harmónie, aby mohli byť zdravší. Stres ich duševne aj fyzicky oslabuje. Bojujú s nekonečnou únavou a tráviacimi problémami. Odporúča sa, aby držali diétu, sústredili sa na zdravý jedálniček a naučili sa lepšie zvládať stres pomocou uvoľňujúcich techník.

Ktoré znamenia sú najviac náchylné na vznik rôznych chorôb?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Panna si až kŕčovito dáva pozor na svoje zdravie, ale niekedy to už preháňa a jej správanie sa blíži k hypochondrii. Urobí z komára somára. Neustály strach o svoj fyzický stav jej paradoxne oslabuje imunitu. Mala by sa naučiť trochu pokojnejšie žiť, nemala by sa všetkého tak veľmi báť, pretože práve vtedy môže naozaj prísť niečo zlé, z čoho má najväčšie obavy.

Ktoré znamenia sú najviac náchylné na vznik rôznych chorôb?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Vodnári mávajú problémy s cievami a srdcom. Často zabúdajú na pitný režim a nemajú pravidelný pohyb. Ženy Vodnárky si musia dávať pozor najmä na srdcové problémy, nadváhu a cukrovku. Život Vodnárov veľmi ohrozuje nadmerný stres, príliš mastné jedlá, alkohol a časté fajčenie. Vodnári si chcú vychutnávať život a často podliehajú čaru svojich zlozvykov.

Ktoré znamenia sú najviac náchylné na vznik rôznych chorôb?
Zdroj: Shutterstock