Tieto znamenia bývajú najčastejšie nešťastné. Ak prekonajú svoje vnútorné problémy, ich život sa môže radikálne zmeniť k lepšiemu.

RAK

Vy sa vždy chcete niekomu a niečomu prispôsobovať. Čím viac treba druhým pomáhať, tým lepšie. Svojimi problémami nikoho nezaťažujete, o sebe takmer vôbec nehovoríte. Mali by ste sa naučiť povedať NIE, a to čím skôr, ešte predtým, ako z večného a zbytočného sebaobetovania ochoriete. Ľudia si zvyknú na vašu ochotu a budú ju (často nevedomky, ale predsa) zneužívať. Ak vy nepoviete, ako sa cítite, nikto na to nepríde. Starostlivo si vyberajte ľudí, ktorých si vezmete do svojho najužšieho životného kruhu. Nemusíte zachraňovať celý svet a duševne sa totálne vyčerpať.

Tieto znamenia sú najčastejšie nešťastné.
Zdroj: Shutterstock

LEV

Ešte ste neobjavili svoje pravé JA. Nie vždy viete, aký máte konkrétny problém, ale cítite, že sa vo vnútri trápite. Je to presne kvôli tomu, že ste ešte nenašli svoju pravú životnú cestu. Vytvorili ste si masku, ktorá je sebavedomá a páči sa ľuďom, ale je falošná. Síce ste pre druhých veľmi príťažliví, ale zároveň sa držíte ďaleko od šťastia. Pátrajte v sebe, nájdite si čas, popremýšľajte nad svojimi túžbami a pomenujte svoje potreby. A začnite ich uspokojovať, viac myslite na seba. Urobí to s vami zázraky.

Tieto znamenia sú najčastejšie nešťastné.
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Ste posadnutí tým, čo si o vás myslia druhí ľudia. Chcete pred nimi vyzerať dokonale. Všetko musí byť perfektné, váš zovňajšok, vaša domácnosť, vaše deti, manžel... Začnite konečne žiť PRE SEBA, nie pre iných, nie pre nejaký falošný obraz dokonalosti, ktorý sa každý deň zúfalo snažíte znovu a znovu dosahovať. Uverte tomu, že vás blízki budú mať radi aj nedokonalých. Aj vtedy, keď nahlas poviete, čo potrebujete, keď s nimi nebudete vo všetkom súhlasiť. Skúste to!

Tieto znamenia sú najčastejšie nešťastné.
Zdroj: Shutterstock