Tieto znamenia ožívajú večer a v noci bývajú najaktívnejšie. Aha, čo všetko dokážu vtedy, keď väčšina z nás už sladko spí!

BARAN

Má toľko práce, že si večer zabúda ľahnúť. V skutočnosti spánok neznáša, nerád spí. Je pre neho oveľa dôležitejšie dokončiť všetky úlohy a povinnosti a splniť ciele, ktoré si vytýčil. Oddych mu nič nehovorí. Často zostáva hore až do východu slnka, najradšej trávi čas na internete a pracuje, alebo sa vzdeláva.

Tieto znamenia sú skutočné nočné sovy.
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Panny veľa a rady premýšľajú, o živote, o svete, o duchovných veciach, o neistej budúcnosti. Tieto myšlienky im bránia sladko zaspať, a tak sa stresujú dlho do noci. Panny si často nechávajú aj učenie a prácu na neskoré nočné hodiny. Vtedy ich nikto neruší a dokážu sa lepšie sústrediť, sú oveľa produktívnejší než ráno. Vtedy si radi dlhšie pospia. Okrem toho sú až prehnane poriadkumilovní, takže do postele nevlezú dovtedy, kým byt nie je dokonale uprataný.

Tieto znamenia sú skutočné nočné sovy.
Zdroj: Shutterstock

RYBY

Pokojná noc ich nabíja energiou. Milujú sa pozerať na hviezdy, alebo len tak na prázdne a tiché ulice. Sú to skutoční umelci, radi pracujú sami. V noci ich nikto neruší, vtedy sa vedia dokonale ponoriť do svojich kreatívnych nápadov a myšlienok.

Tieto znamenia sú skutočné nočné sovy.
Zdroj: Shutterstock

BLÍŽENCI

Spánok považujú za stratu času, radšej si pozrú dobrý seriál, alebo si celý večer čítajú. Blíženci sú výnimoční v tom, že vedia efektívne pracovať aj vtedy, ak v noci takmer nič nespali. Sú mimoriadne cieľavedomí a rozhodní, vedia čo chcú, aktívne dosahujú ciele a plnia svoje predsavzatia. Nenávidia, ak musia nejakú činnosť preložiť na ďalší deň, radšej ju dokončia ešte v ten večer.

Tieto znamenia sú skutočné nočné sovy.
Zdroj: Shutterstock