Štyri znamenia hneď v januári nájdu lásku. Ich rok 2020 sa tak začne naozaj veľmi príjemne. Patríte medzi nich?

BARAN

V roku 2019 bol váš milostný život chaotický a poriadne dramatický. Nie je vylúčené, že ste rok 2020 chceli prežiť bez partnera. Vďaka veľmi nepríjemným skúsenostiam máte strach opäť sa zamilovať a riskovať ďalšie trápenie. Zdá sa však, že hviezdy majú pre vás celkom iné plány a vy nezostanete dlho sami. Iskra preskočí už v januári. Nebojte sa, tentoraz sa z toho môže vykľuť harmonický vzťah, po akom ste celý život túžili.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Vo vašom blízkom okolí sa nachádza sympatický človek, ktorého už istý čas sledujete. Páči sa vám, niečo z neho vyžaruje, vyhľadávate jeho prítomnosť. Dlho ste si nechceli priznať, že sa medzi vami niečo vytvorilo. Puto, sympatia, príťažlivosť. Deje sa to so slobodnými, ale aj so zadanými Levmi. Ak máte partnera, čakajú vás náročné týždne. Podľahnete vábeniu, alebo zostanete verní a vyriešite vo svojom vzťahu to, čo prestalo fungovať? Ak ste slobodní, nič vám nebráni v tom, aby ste si dopriali to, po čom tak veľmi túžite. Hviezdy šepkajú o osudovej láske, ktorá môže skončiť manželstvom.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Už ste sa nevedeli dočkať, kedy sa sviatky skončia a vy sa môžete opäť ponoriť do práce. Neznášate nudu, dlhé dni doma, rodinné návštevy, nútené úsmevy... Chcete sa venovať svojmu životu, nechať sa unášať prúdom, zažívať dobrodružstvá, ŽIŤ. Ak ste zadaní, v januári vám to bude klapať, ako už dávno nie. Po nudnom decembri budete mať chuť naplánovať nové aktivity a zažiť s partnerom niečo vzrušujúce. Ak ste single, poslúchnite kamarátku a vyrazte s ňou na dvojité rande. Jej priateľ privedie sympatického človeka, ktorý si okamžite získa vašu pozornosť. A možno aj srdce!

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

KOZOROŽEC

Nedávno ste sa rozišli s partnerom, ktorý vás roky len využíval. Nebolo dobre ani s ním, ani bez neho. Trvalo dlho, kým ste si konečne uvedomili, že tento vzťah vám neprinesie šťastie. Konečne ste sa odhodlali na zmenu a hviezdy vám držia palce. Tak veľmi ste sa báli samoty a single života, zbytočne! Už v januári vám vstúpi do života človek, ktorý pomôže zahojiť vaše zranené srdce. V druhej polovici mesiaca budete zamilovaní, ako už dávno nie.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock