Aká žena je pre neho ideálna? Bude s vami naozaj šťastný? Našiel vo vás tú pravú? Jeho znamenie horoskopu prezradí pár zaujímavých vecí...

Baran

Ideálna žena pre muža narodeného v znamení Barana je taká, ktorá presne vie, čo chce. A tiež je úspešná v tom, čo robí. Napriek tomu je rád, ak môže byť vo vzťahu dominantný. Tomuto mužovi je ťažké vyhovieť, ale stojí to za to!

 

Býk

Tento muž hľadá ženu, ktorá miluje život a vie si ho vychutnávať. Je veselá a aktívna. Je pre neho dôležité, aby k nemu bola vždy úprimná a priama. A tiež mu záleží na tom, aby si ctila a dodržiavala tradície. To vlastne znamená, že hľadá konzervatívnu partnerku, ale nenechajte sa pomýliť, určite nesmie byť nudná!

Blíženci

Pre muža narodeného v tomto znamení je ideálna žena taká, ktorá sa dokáže ľahko prispôsobovať jeho premenlivej osobnosti. Mala by byť schopná vyraziť uprostred noci za dobrodružstvom, nebrániť sa streleným nápadom a dokázať si s ním vychutnať všetko nové a vzrušujúce. Zároveň musí byť stopercentne verná. Blíženci sú impulzívni, ale radi si plánujú budúcnosť a v nej chcú mať ženu, s ktorou prežijú celý život - čím dobrodružnejší, tým lepšie!

Ste pre neho ženou, o ktorej sníval celý život? Znamenie horoskopu veľa napovie...
Zdroj: Shutterstock

Rak

Muž Rak sníva o žene, ktorá sa bude starať o neho aj o deti a celý život bude jeho vernou partnerkou - a on bude taký istý. Spoľahlivý, starostlivý a verný. Je pre neho dôležité, aby jeho žena bola starostlivá a pozorná. Ale to zďaleka nestačí, vo vzťahu s vysnívanou partnerkou hľadá najmä hlboké duševné spojenie.

Lev

Tento muž hľadá ženu v pravom zmysle slova. Jeho osudom je osudová žena. Krásna, milá, silná, sebavedomá. Možno vás to prekvapí, ale je pre neho veľmi dôležité, aby mala veľké srdce. A tiež by ho mala úprimne obdivovať.

Panna

Muž narodený v tomto znamení hľadá praktickú, racionálnu a inteligentnú ženu, ktorá vie, čo chce a v živote sa len tak nestratí. Túži po spoľahlivej partnerke, na ktorú sa môže spoľahnúť aj v ťažkých chvíľach. Chce, aby dokázala sama vyriešiť akúkoľvek situáciu, bola objektívna, realistická a videla veci také, aké sú.

Ste pre neho ženou, o ktorej sníval celý život? Znamenie horoskopu veľa napovie...
Zdroj: Shutterstock

Váhy

Muž narodený v znamení Váh má príjemnú, nekonfliktnú povahu a čo sa týka vzťahov, hľadá partnerku s podobnými osobnostnými črtami. Túži po úprimnej a osudovej láske, ktorá hory prenáša. Ak nájde svoju vyvolenú, bude jej verný a bude sa ju snažiť neustále prekvapovať. Veľmi rád komunikuje a dá sa s ním o všetkom porozprávať. S týmto mužom život rozhodne nebude nudný.

Škorpión

Muža Škorpióna očarí tajomná žena. Zbožňuje, keď mu jeho vyvolená pomaly a postupne odhaľuje svoje tajomstvá, ale zároveň si niektoré nechá len pre seba. Chce ju objavovať a dobýjať. Mala by byť charizmatická, veľmi ženská, bystrá a šikovná. Podobne ako Lev, aj Škorpión chce mať po boku skutočnú femme fatale.

Strelec

Muž narodený v znamení Strelca túži po žene, ktorá mu nebude vládnuť ako kráľovná, ale dopraje mu slobodu a dostatok priestoru na svoj vlastný život. Je pre neho dôležité, aby mala optimistickú a veselú osobnosť. Ďalšou z jeho podmienok je, aby bola aj tolerantná. Strelec rozhodne nehľadá priemernú ženu. Mala by byť pre neho výnimočná a zaujímavá. Taká, s ktorou by mohol objavovať svet, cestovať a vychutnávať si každý nový deň.

Ste pre neho ženou, o ktorej sníval celý život? Znamenie horoskopu veľa napovie...
Zdroj: Shutterstock

Kozorožec

Tento muž hľadá partnerku. Nechce bojovať o šastie sám, dúfa, že vo vzťahu s ideálnou ženou to bude fungovať 50 na 50 %. Jeho základnou podmienkou je vernosť a poctivosť. Tieto dve pekné vlastnosti by jeho osudovej žene rozhodne nemali chýbať.

Vodnár

Ideálnou partnerkou by mala byť žena, ktorá mu vo vzťahu dopraje dostatok slobody. Jeho myšlienky sa vznášajú vtedy, keď nie sú potláčané a zadusené. To je pre neho existenčná otázka. Vzhľadom na jeho ducha, ktorý sa rád vznáša a sníva, Vodnár potrebuje jedinečnú ženu, ktorá vytŕča z radu.

Ryby

Ideálny typ pre muža Rybu je citlivá, starostlivá, milá a obetavá žena. Vo vzťahu je pre neho dôležitá romantika a duševná stránka partnerstva. Hľadá ženu, ktorá bude zdieľať jeho idealistický názor na svet.

Ste pre neho ženou, o ktorej sníval celý život? Znamenie horoskopu veľa napovie...
Zdroj: Shutterstock