Hviezdy každému radia, aby sa v novembri sústredil na jednu životne dôležitú vec. Tento mesiac posilní medziľudské vzťahy, najmä tie, ktoré sa týkajú pracovnej oblasti. Väčšina z nás zažije vo vzťahoch veľké životné zmeny. Toto obdobie bude priaznivé najmä na posilnenie vzájomnej komunikácie a vyriešenie napätých situácií.

Na začiatku novembra sa vám nebude chcieť veľmi komunikovať, budete uzavretí do seba. Leto sa už dávno skončilo a na chladnejší vzduch si musíme zvykať nielen vonku, ale aj vo svojej duši. Pochmúrna nálada je v tomto jesennom období úplne normálna, len sa jej nesmiete celkom poddať. Najlepšie bude, ak sa aspoň na istý čas prestanete trápiť tým, čo si o vás druhí myslia.

Čo vás čaká v novembri?
Zdroj: Shutterstock

Nepretvarujte sa, povedzte, čo cítite. Ak potrebujete byť sami, naznačte to partnerovi a urobte, po čom vaša duša práve túži. Meditujte, obklopte sa tichom, ukryte sa do teplej deky a uvarte si čaj. Keď si túto potrebu naplníte, vrátite sa medzi ľudí s novou energiou a ochotou počúvať. V ďalšom období budú v centre vašej pozornosti vzťahy s priateľmi, ktorí vám vedia podať takú pomocnú ruku, akú práve najviac  potrebujete.

Čo vás čaká v novembri?
Zdroj: Shutterstock

Uprostred mesiaca nastane vhodná chvíľa na vážne rozhovory. Na rad sa dostanú tabu témy, o ktorých sa vám rozprávať príliš nechce. Budete to však musieť urobiť, rok sa chýli ku koncu a ak sa s ním chcete lúčiť bez výčitiek svedomia, možným konfliktom sa nevyhýbajte. Nemá zmysel utekať pred náročnými situáciami, aj tak vás skôr či neskôr dobehnú - a vtedy môžu byť ešte bolestivejšie. V novembri zosilnejú protiklady medzi pohlaviami, partneri sa budú častejšie hádať.

Čo vás čaká v novembri?
Zdroj: Shutterstock

V druhej polovici mesiaca dostanú hlavné slovo rodinné vzťahy, ale aj súkromný život. Práca bude odsunutá na vedľajšiu koľaj. Aj vy musíte nájsť vhodnú rovnováhu medzi rodinou a kariérou, inak vás čakajú veľmi nepríjemné životné situácie.  Predtým, ako urobíte dôležité rozhodnutie, vypočujte si názor svojich najbližších. Možno budete čeliť nečakaným prekážkam, preto je lepšie, ak budete mať pri sebe milujúcich ľudí, ktorí o vašich problémoch vedia. 

Na konci novembra sa o slovo opäť prihlási práca. Ak sa v nej nechcete úplne stratiť, nezabúdajte si nájsť čas aj pre seba a rodinu. Existujúce zdravotné problémy môžu nabrať na intenzite, ale môžu sa objaviť aj celkom nové choroby. Teraz budete mať príležitosť priblížiť sa k alternatívnej medicíne a spoznať pre vás doteraz neznáme liečebné postupy.

Čo vás čaká v novembri?
Zdroj: Shutterstock

Snažte sa nájsť zlatú strednú cestu medzi rôznymi životnými oblasťami, a potom sa napraví aj rovnováha medzi vašou dušou a telom. Venujte viac času sami sebe. Často máme sklony prehliadať potreby našej duše, strácame sa vo víre každodenných povinností a zabúdame, čo je v živote najdôležitejšie. Ak chcete pomôcť ostatným - najmä svojim milovaným - pomôžte najprv sebe. Ak nie ste zvyknutí myslieť aj na seba, môže vám to vážne ohroziť zdravie.

Čo vás čaká v novembri?
Zdroj: Shutterstock