Každý z nás má svoju erotogénnu zónu, ktorá nám spôsobuje rozkoš. Ak chcete do svojho milostného života vniesť trochu čerstvého vzduchu a ešte ste neskúšali, čo s vami robí stimulácia týchto citlivých miest, je načase pustiť sa do práce! Spoľahnite sa na svoje znamenie, napovie vám, kde začať.

Baran: Hlava

Kde sa skrýva najcitlivejšia časť jeho tela? Tvrdohlavý Baran je najradšej, keď sa partner sústredí na jeho hlavu. Zbožňuje hladkanie po vlasoch a masírovanie.

Býk: Krk

Býk je najvášnivejším znamením, je nežný, prítulný a zbožňuje, keď ho niekto hladká. Najviac si vychutnáva masírovanie krku, na takéto nežnosti si vždy nájde čas.

Láska
Zdroj: Shutterstock

Blíženci: Ruky, ramená

Obľúbenou činnosťou Blížencov je hladkanie. Ich erotogénnymi zónami sú ruky a ramená. Vychutnávajú si aj masírovanie a bozkávanie pliec. Dotyk partnerových rúk na týchto miestach je pre nich balzamom na dušu.

Rak: Hrudník, prsia

Rak je rozumný a verný. Najcitlivejším miestom je hrudník, najmä prsia. Má rád bozky a očaríte ho aj nežným hryzením.

Lev: Chrbát

Lev má najradšej, ak mu krúživými pohybmi masírujete chrbát. Je to jednoznačne jeho najväčšia erotogénna zóna, blízko chrbtice a srdca. Ešte lepšie je, ak masírovaniu predchádza silné objatie plné lásky.

Aká je vaša najerotogénnejšia zóna?
Zdroj: Shutterstock

Panna: Brucho, driek

Panna sa určite poteší hladkaniu bruška. Dôvodom je, že sa v týchto miestach  a okolo drieku nachádza jej erotogénna zóna. Ak chcete Pannu očariť, uvarte jej chutnú večeru, nežne ju objímte a hladkajte jej driek a potom bruško.

Váhy: Zadok

Pre Váhy je veľmi príťažlivé, ak ich hladkáte po chrbte a zľahka prejdete na zadok. Buďte vášniví a zároveň opatrní a nežní.

Škorpión: Pohlavné orgány

Ich živlom je sexualita, sú to veľmi vášnivé osobnosti. Nie je náhoda, že ich erotogénna zóna sa sústreďuje na oblasť pohlavných orgánov. Nevyhýbajú sa sexuálnym hrám a neodmietnu ani experimentovanie.

Strelec: Boky

Ak chcete Strelcovi ulahodiť, nežne masírujte jeho stehná a boky. Tu sa nachádza jeho citlivá oblasť, na ktorej stimuláciu určite zareaguje. Urobíte mu radosť aj tým, ak mu budete hladkať nohy a chodidlá.

Aká je vaša najerotogénnejšia zóna?
Zdroj: Shutterstock

Kozorožec: Stehná

Podobne ako Strelec, aj Kozorožec obľubuje masírovanie stehien a bokov. Aj keď oblasť kolien nepatrí medzi výnimočne citlivé, skúste ich nežne hladkať a uvidíte, ako zareaguje.

Vodnár: Členky

Vodnár vždy vyhľadáva nezvyčajné veci, on sám chce byť čo najoriginálnejší. Ani jeho erotogénna zóna preto nebýva na typickom mieste. Skúste mu hladkať členky, na tento pre neho veľmi erotický podnet určite zareaguje.

Ryby: Chodidlo

Ryby určite neodolajú masírovaniu chodidiel a prstov na nohách. Práve tu sa nachádza ich najcitlivejšie miesto. Doprajte im svoj čas, uložte ich na posteľ, zapnite príjemnú hudbu a pusťte sa do masírovania. Zvyšok večera bude vzrušujúci pre vás oboch.

Aká je vaša najerotogénnejšia zóna?
Zdroj: Shutterstock