Hoci vo februári je šéfkou ešte stále zima, človek už začne túžiť po slnečných lúčoch a oteplení. Čo čaká jednotlivé znamenia tesne pred príchodom tohtoročnej jari? Čo si pre ne pripravil posledný zimný mesiac? Postup v kariére, novú lásku? A čo zdravie? Čítajte ďalej!

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

BARAN

Energia Baranov na začiatku rokov trochu poklesne, zo všetkých znamení práve oni najviac pocítia zmeny fáz Mesiaca. Vo februári by si mali dávať pozor na zdravie. Nesmú preťažiť svoje telo, a najmä nie trávenie. Vo februári sa stanú bútľavými vŕbami, budú si vedieť svojich blízkych empaticky vypočuť, čo sa odrazí na zlepšení ich vzťahov s členmi rodiny. Barani budú vnútorne silní. Mali by sa však zamyslieť aj nad vlastným životom, kam smerujú, čo chcú v novom roku dosiahnuť. Hoci Barani nepatria medzi priveľkých introvertov, v tomto období budú viac než inokedy túžiť po samote a súkromí, aby mohli porozmýšľať nad dôležitými životnými otázkami. Február bude pre nich mesiacom sebarozvoja. 

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

BÝK

Vo februári budú ľudia v znamení Býka nepokojní. Ich prácu najviac ovplyvní planéta Mars, ale nie v negatívnom zmysle. Neustále budú prichádzať s novými nápadmi, práca ich bude baviť viac než inokedy a nebudú si ju vedieť vymazať z hlavy ani doma. Tento prístup zlepší ich vzťah so šéfom. Okrem toho sa začnú aj viac fyzicky hýbať. Ich február sa bude niesť v znamení komunikácie. Býci nebudú mať problém poprosiť druhých o pomoc a úprimne sa porozprávať. Býci sú energickí a vplyv Marsu ich ešte viac poženie vpred. Mali by sa pokúsiť získať pracovné miesto, o ktorom už tak dlho tajne snívajú. Mali by osloviť človeka, ktorý ich už dlho priťahuje. Hviezdy budú na ich strane, smelo do toho!

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

BLÍŽENCI

Blíženci budú mať vo februári sklon k depresiám. Ich život celkovo ovládne zlá nálada, nebudú spokojní v  práci ani v súkromí. Mali by si nájsť viac času na seba, na svoju dušu a vnútorné potreby. Veľmi ich bude ovplyvňovať aj Slnko. V druhej polovici mesiaca sa im trochu uľaví a budú sa vedieť sústrediť na svojich najbližších. Vo výchove detí budú empatickejší a môžu vyriešiť aj tie problémy, ktoré doteraz nedokázali. Blížencov vôbec nebude zaujímať, čo si o nich druhí myslia. Február im zvýši sebavedomie, čo aj intenzívne pocítia. Budú kráčať vlastnou cestou, nič ich neodradí. Môžu sa správať trochu sebecky, preto by si mali dávať aspoň trochu pozor a aspoň sa viac usmievať.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Nenašli ste svoje znamenie? Už zajtra si na www.casprezeny.sk budete môcť prečítať pokračovanie februárového horoskopu.