Hoci vo februári je šéfkou ešte stále zima, človek už začne túžiť po slnečných lúčoch a oteplení. Čo čaká jednotlivé znamenia tesne pred príchodom tohtoročnej jari? Čo si pre ne pripravil posledný zimný mesiac? Postup v kariére, novú lásku? A čo zdravie? Čítajte ďalej!

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

Horoskop pre Rakov, Levov a Panny:

Horoskop pre Váhy, Škorpiónov a Strelcov:

KOZOROŽEC

Kozorožec bude vo februári cítiť, že potrebuje pauzu a oddych od každodenných starostí. Niekto to vyrieši krátkou dovolenkou, iný začne chodiť na prechádzky do prírody, nájdu sa aj Kozorožci, ktorí zamieria do zahraničia k moru. Oddych im pomôže obnoviť sily a pripraviť sa na jarné výzvy. V druhej polovici februára ich potrápia bolesti kĺbov, nesmú sa preťažovať a nakladať si na plecia viac, než zvládnu. Ak trpia kožnými ochoreniami, na istý čas sa ich prejavy môžu zhoršiť. Vo februári budú mať Kozorožci pocit, že sa musia porozprávať s okolím. Po dlhom čase sa konečne otvoria a získajú tak šancu zblížiť sa s ľuďmi, ktorí sú podobní ako oni. Mali by tieto nové vzťahy prijímať s vďačnosťou a otvoreným srdcom, bude to pre nich veľmi príjemné životné obdobie.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Vo februári budú Vodnári starostliví a plní lásky, môže za to vplyv Venuše. V istých situáciách to však môže byť aj problém. Mali by venovať viac pozornosti svojmu partnerovi namiesto toho, aby flirtovali s inými. Budú riskovať, že ho svojím správaním znechutia. V tomto mesiaci nebudú Vodnári veľmi šetrní, rozmaznajú sa nákupom rôznych drobností. Mali by však v sebe hľadať aj vnútornú kontrolu, inak si privodia finančné problémy. Celkovo budú Vodnári na konci zimy veľmi priateľskí a milí. Mali by si však ustrážiť svoje city, lebo ich prehnaná pozornosť môže druhým až prekážať. Vodnári sú síce talentovaní psychológovia, ale mali by pomáhať len tým, ktorí o to stoja.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

RYBY

Vo februári budú Ryby pomerne napäté a často môžu byť s druhými cholerické. Je možné, že ľudia, ktorých poznajú, sa im začnú v tomto období vyhýbať. Rybám to iba prospeje, aspoň sa s ľuďmi okolo seba zbytočne nepohádajú a získajú viac času pre seba a oddych. Tento mesiac bude ideálny na to, aby sa Ryby sústredili na svoje zdravie. V zime mali zdravotné komplikácie, preto by sa mali snažiť zlepšiť si životosprávu. Február v nich prebudí kreativitu v súkromí aj v kariére. Budú mať toľko skvelých nápadov, až všetky ani nestihnú zrealizovať. Mali by si ich začať zapisovať. Vo vzťahoch budú až do jari zažívať dokonalú harmóniu.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock