Hoci vo februári je šéfkou ešte stále zima, človek už začne túžiť po slnečných lúčoch a oteplení. Čo čaká jednotlivé znamenia tesne pred príchodom tohtoročnej jari? Čo si pre ne pripravil posledný zimný mesiac? Postup v kariére, novú lásku? A čo zdravie? Čítajte ďalej!

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Februárový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

RAK

Feburár prinesie Rakom úspech, najmä vďaka vplyvu Jupitera. Bude sa im dariť v zamestnaní, nadriadení s nimi budú mimoriadne spokojní. Raci prídu so skvelými novými nápadmi, ktoré budú mať veľký potenciál na rozvoj a rast ich firmy. Tento úspech však prinesie väčšiu zodpovednosť. Raci by sa toho nemali zľaknúť. Úspech v práci sa odzrkadlí aj v ich súkromí. Mali by pozvať partnera niekam na výlet do prírody, prípadne by si mali nájsť aspoň viac času doma na spoločný oddych, seriál, túlenie sa, dotyky. Obaja si to zaslúžite. Raci majú za sebou pomerne náročný záver roka 2020, február bude oproti tomu veľmi pokojný, ale nemali by stratiť ostražitosť. Aby dostali lepšie nápady, mali by sa ozvať starým priateľom, obnoviť staré kontakty, osviežiť si myseľ nejakou dobrou knihou, rozvíriť trochu spoločenský život a zároveň si nájsť aj čas pre seba. A, samozrejme, aj na fyzický pohyb.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Ak január neprebiehal tak, ako si to Levi predstavovali, mali by byť opatrní aj vo februári. Do ich života prídu skvelé príležitosti, ale mali by zvážiť, či sa im oplatí riskovať a prevziať zodpovednosť, či sa na to cítia. Vo februári sa Levi nebudú cítiť úplne dobre vo svojej koži. Môže im pomôcť samota, súkromie, čas pre seba. Pre Levov je to ťažké, lebo uprednostňujú spoločnosť ľudí a samota im prekáža, ale teraz to bude inak. Ich duša túži po pokoji a tichu, aby si mohli usporiadať myšlienky a vyčistiť hlavu predtým, ako sa pustia do veľkých životných zmien. Vo februári sa im bude dariť v práci aj v rodine. Tento mesiac bude ideálny na posilnenie medziľudských vzťahov. Levi by si mali nájsť čas aspoň na telefonáty a obvolať svojich milovaných, ktorých kvôli pandémii nemôžu osobne navštíviť. V rodine bude vládnuť harmónia a láska. Z Levov bude vyžarovať nezištná láska.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Február bude pre Panny ideálnym obdobím, aby obnovili zanedbané vzťahy so svojimi priateľmi. Mali by si však dať pozor, aby im nevenovali viac pozornosti než partnerovi, ktorému takisto bude chýbať ich láska a energia. Čo sa týka rodinných vzťahov, tu to bude trochu viac škrípať. Panny sa budú snažiť priveľmi organizovať život svojim najbližším, čo môže vyústiť do zbytočných konfliktov. Čím viac sa budú snažiť vnútiť rodine svoje názory, s tým väčším odporom sa stretnú. Panny by si mali pamätať, že menej je niekedy naozaj viac. V tomto období ich čaká viacero dôležitých míľnikov - stretnú sa s vlastnými traumami z minulosti, ktoré bude treba vedome spracovať, aby sa mohli pohnúť ďalej a vyriešiť konfliktné situácie. Viac si budú uvedomovať svoj správanie, aj to, ako tým ovplyvňujú druhých.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Nenašli ste svoje znamenie? Už zajtra si na www.casprezeny.sk budete môcť prečítať pokračovanie februárového horoskopu.