Hoci vo februári je šéfkou ešte stále zima, človek už začne túžiť po slnečných lúčoch a oteplení. Čo čaká jednotlivé znamenia tesne pred príchodom tohtoročnej jari? Čo si pre ne pripravil posledný zimný mesiac? Postup v kariére, novú lásku? A čo zdravie? Čítajte ďalej!

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

Horoskop pre Rakov, Levov a Panny:

VÁHY

Váhy sa vo februári môžu stretnúť s problémami. Ich nadriadený sa už istý čas správa pomerne despoticky a nepríjemne a nezmení sa to ani v najbližších týždňoch. Váhy budú mať čo robiť, aby to nekomentovali nahlas. Mali by si však počkať na lepšiu príležitosť, tá čoskoro príde. Teraz by sa mali problémom a konfliktom (najmä s kolegami) oblúkom vyhýbať, nemusí to dopadnúť dobre. Vo februári by si Váhy mali prečistiť jedálniček, obmedziť sladké a nezdravé jedlá. Čoskoro na sebe pocítia prvé výsledky. V tomto mesiaci si zároveň uvedomia aj dôležitosť vzťahov s priateľmi. Pravdepodobne budú čeliť problémom, ktoré sami nedokážu vyriešiť. Zíde sa im pomoc dobrého priateľa. Váhy sú veľmi spoločenské znamenie, takže nebudú mať problém vyjadriť svoje pocity a úprimne poprosiť o pomoc.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú vo februári veľmi úspešní v kariére. Nadriadený viditeľne a s radosťou ocení ich snahu a výsledky. Mali by toto porozumenie využiť na prípadné zvýšenie výplaty, Saturn bude stáť na ich strane. Škorpiónom sa bude dariť aj v partnerských vzťahoch. Nehrozia hádky ani konflikty, práve naopak, zavládne harmónia a porozumenie. Február zvýrazní komunikačné schopnosti Škorpiónov. Všetko budú vedieť správne a vhodne vysvetliť. Ak nebude príležitosť na verbálnu komunikáciu, môžu si pomôcť gestami či výrazom tváre. V živote Škorpiónov sa môže objaviť dôležitý človek z minulosti. Škorpióni by si mali uvedomiť, že stará láska nikdy nezahynie a niekedy sa oplatí dať druhú šancu.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Vo februári by si Strelci mali dávať pozor na žiarlivosť a závisť. Kolegovia a susedia teraz veľmi sledujú každý ich krok a všímajú si všetko, čo Strelci kupujú. Môžu si poškodiť dobré meno bez toho, aby si to vôbec uvedomili. Napriek tomu budú vedieť, kto sú ich praví priatelia a kto sa s nimi kamaráti len zo zištných dôvodov. To, že ich chcú mnohí len využiť, ich najskôr trochu potrápi, ale potom nad tým mávnu rukou. Aspoň sústredia svoju energiu na ľudí, ktorí za to naozaj stoja. Február prinesie do ich vzťahov krízu. Možno odhalia o partnerovi také informácie, o akých doteraz nemali ani tušenia. Žiaľ, môžu byť až šokujúce, čo vyústi do rozchodu. Strelec bude vo februári zažívať obdobie pravdy. Všetko, čo bolo doteraz ukryté, vypláva na povrch.

Čo vás čaká vo februári?
Zdroj: Shutterstock

Nenašli ste svoje znamenie? Už zajtra si na www.casprezeny.sk budete môcť prečítať pokračovanie februárového horoskopu.