Január 2021 bude podľa hviezd mesiacom plným prekážok, prichádzajú pomerne náročné dni plné povinností. Čo čaká vaše znamenie? Prečítajte si, na čo sa môžete pripraviť a ako to jednoduchšie zvládnuť.

Horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

Pre Rakov, Levov, Panny:

VÁHY

Váham prinesie január veľa životných zmien. Všetko budú brať možno až priveľmi vážne, čo ovplyvní aj ich okolie. Už nebudú schopní ďalej prehliadať veci, ktoré im prekážajú. Vo vzťahoch sa vyriešia staré chyby a trápenia, chce to hlavne jeden veľký úprimný rozhovor. Váhy musia byť opatrné, mali by sa snažiť ovládať svoje emócie a zostať empatickí. Inak sa môžu pripraviť na veľké konflikty. Ak pocítia únavu, mali by si dopriať prestávku a relaxovať. V januári by mali prehodnotiť svoj denný režim, životný štýl a zdravotný stav. Mali by piť viac liečivých čajov a jesť veľa vitamínov. V januári budú precitlivení, budú premýšľať nad každým svojím krokom. Zrazu zatúžia po výrazných zmenách a aj ich uskutočnia. Vesmír stojí na ich strane a pomôže im.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Škorpióni budú mať od januára dobrú náladu, nový rok ich naplní radosťou a optimizmom. Budú oveľa pokojnejší, než mávajú vo zvyku. Bude takmer nemožné ich niečím nahnevať a vyviesť z miery. Najdôležitejšie prenich bude, aby zostali sami sebou, aby sa nikomu neprispôsobovali a išli si za svojím cieľom. Novoročné predsavzatia budú plniť s nadšením a pokorou. Čo sa týka zdravia, musia si dať pozor na pohlavné orgány, najmä v prvej polovici mesiaca.

Nesmú prehliadať drobné signály svojho tela, ktoré včas varuje, ak sa v ňom deje niečo zlé. Škorpióni budú mať v novom roku pocit, že nezapadajú do žiadneho kolektívu. Každý deň sa stretnú s nejakým drobným konfliktom, nedorozumením, budú mať pocit, že ich nikto nechápe. Mali by sa upokojiť a dať tomu čas, všetko sa upokojí a zase bude v poriadku. Január bude pre nich príležitosťou stráviť viac času osamote, popracovať na sebe a lepšie sa spoznať.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Toto znamenie bude v januári plné sexuálnej energie. Strelci sa ocitnú pod vplyvom zmyselnej Venuše. Ich túžba bude nekonečná, čo môže byť pre ich partnerov občas až nepríjemné. Ak nie ste vo vzťahu, premyslite si, s kým budete tráviť čas. V práci vám bude chýbať motivácia, mali by ste si vytýčiť nové ciele. Nadriadení môžu mať pocit, že vám na práci nezáleží, nebudete príliš produktívni. Pozor na to, aby na vaše miesto nezačali hľadať niekoho iného. Na začiatku roka budú Strelci pomerne impulzívni, často budú konať bez rozmýšľania. Môžu blízkym povedať bolestivé veci, čo vyvolá konflikty. Strelci budú ako na hojdačke, raz hore, inokedy dole. Mali by viac meditovať a hľadať stratenú rovnováhu.

Nenašli ste svoje znamenie? Pokračovanie článku si u nás môžete prečítať už zajtra.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock