VÁHY

Nadchádzajúce obdobie praje kariére. Pracovné pokroky podporuje Merkúr, vďaka ktorému si poradíte s každou úlohou. Čo trochu pokrivkáva, je vaše vystupovanie. Napriek tomu, že sa vám veľmi darí, nemali by ste sa nad svoje okolie povyšovať. Pýcha predchádza pád. Pokiaľ ide o lásku, najväčšia šanca na zoznámenie prichádza okolo 22. októbra. O nápadníkov nie je núdza, už len vybrať toho správneho!

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Zadaní Škorpióni sú prekvapení zmenami správania sa svojej polovičky. Niektoré veci vidíte príliš čierno a prikladáte im prehnaný význam. Praktické otázky sa snažte vyriešiť do 23. októbra, kým si spolu celkom rozumiete. V zamestnaní ste nenahraditeľným článkom kolektívu. Pomáhate menej skúseným kolegom a pred problémami necúvnete. Zvyšok októbra ale vyčerpá vaše sily. Ku koncu mesiaca sa môžete cítiť unavení.

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Na Strelcov dopadne v druhej polovici mesiaca jesenná únava. Do pracovných povinností sa musíte nútiť, hocikedy budete mať problém vstať z pohodlnej postele. Lenivosť by vás mohla obrať o zaujímavé kariérne možnosti aj finančný bonus. Až to vás prinúti zmeniť postoj a začať poriadne pracovať. Milostný život je vďaka Venuši plný príležitostí. Platonicky zamilovaným sa podarí upútať pozornosť ich idola.

Čo vás čaká v októbri?
Zdroj: Shutterstock

Horoskop pre ostatné znamenia nájdete nižšie. Ak ste svoje nenašli, na poslednú časť horoskopu sa môžete tešiť už zajtra.