Január 2021 bude podľa hviezd mesiacom plným prekážok, prichádzajú pomerne náročné dni plné povinností. Čo čaká vaše znamenie? Prečítajte si, na čo sa môžete pripraviť a ako to jednoduchšie zvládnuť.

Horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

Pre Rakov, Levov, Panny:

Pre Váhy, Škorpiónov, Strelcov:

KOZOROŽEC

Začiatok nového roka bude pre Kozorožcov plynúť prirodzene a hladko, nenastanú v ich životoch žiadne výraznejšie zmeny, ktorých by sa mali obávať. Využijú svoje silné stránky v práci, dosiahnu úspechy, o akých dlho snívali. Budú presne vedieť, čo chcú v novom roku dosiahnuť, vypracujú si podrobný plán a budú sa ho prísne držať. Šťastie bude stáť pri nich, hviezdy im prajú. Samotný úspech však u Kozorožcov bude závisieť aj od ich ochoty spolupracovať v tíme. Môžu dokonca požiadať aj o zvýšenie výplaty.

Začiatok roka sa však bude spájať aj s istým spomalením, Kozorožci budú túžiť po oddychu a voľne. Budú vďační za dni, kedy sa nebudú musieť nikam náhliť. Mali by sa často prechádzať na čerstvom vzduchu, prečítať  si dobrú knihu, prípadne by nebol zlý ani predĺžený víkend v horách. Kozorožci si vedia veci krásne zladiť a zmanažovať, takže určite nájdu vhodnú rovnováhu medzi prácou a súkromím aj v novom roku.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Na Vodnárov bude mať v januári najväčší vplyv Saturn. Prinesie im neuveriteľnú výdrž a odhodlanie. Novoročné predsavzatia sa im to dlhých rokoch neúspechov konečne podarí splniť. Rodina sa na nich bude môcť na 100 % spoľahnúť. Vodnári dosiahnu nové úrovne aj v sebarozvoji, budú na seba hrdí. Saturn im prinesie aj tvrdohlavosť a konzervatívnosť. Ak chcú priniesť dôležité životné rozhodnutie, mali by sa najskôr poradiť s niekým, komu dôverujú a kto má otvorenejšiu myseľ než oni.

Celý január sa bude krútiť okolo ich kariéry. Majú veľa povinností a záväzkov, preto občas zanedbávajú súkromné vzťahy a záľuby. Vodnárov čaká veľmi produktívne obdobie, ale môže ich to duševne unaviť. Mali by si dávať pozor na svoje zdravie a pravidelne posilňovať imunitu, aby ich novoročná záťaž nevyčerpala.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

RYBY

Začiatok roka bude pre Ryby výnimočný. Jupiter ich zahrnie skvelými nápadmi vo všetkých životných oblastiach. Či už to bude móda alebo domácnosť, Ryby vždy niečo šikovné vymyslia. Hviezdy im budú priať aj pri tvorbe nových projektov. Objavia dokonca aj nové záľuby, ktoré ich dokonale očaria. Nemali by však zabúdať na svojich blízkych, inak ich vzťahy môžu ochladnúť. V januári by mali viac prejavovať lásku svojim milovaných a vymyslieť aktivity, ktoré ich s nimi zblížia.

Ryby sú veľmi intuitívne znamenie, v januári tieto svoje schopnosti ešte viac posilnia. Budú mať pocit, že presne vedia, čo od života očakávajú a vesmír im pripravuje cestu, ktorou majú ísť. Ak pocítia, že by predsa len mali vykročiť iným smerom, mali by svoj vnútorný hlas počúvnuť. Teraz dostanú príležitosť zlepšiť svoj život. Prinesie im to úžasnú dávku energie a inšpirácie. Čaká ich teda príjemný rok plný výziev.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock