Január 2021 bude podľa hviezd mesiacom plným prekážok, prichádzajú pomerne náročné dni plné povinností. Čo čaká vaše znamenie? Prečítajte si, na čo sa môžete pripraviť a ako to jednoduchšie zvládnuť.

Horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete tu:

RAK

Nový rok prinesie Rakom veľa stresu. Je súčasťou ich povahy, že si každého starostlivo vypočujú, najmä svojich blízkych. Toto je vo vzťahoch často výhoda, ale pre Rakov aj poriadne namáhavá práca. Raci si na seba často kladú príliš vysoké nároky a potom trpia, keď svoje ciele nedokážu dosiahnuť a sú prepracovaní, vyčerpaní, vyhorení. Nový rok ich trochu vystraší, pretože príde veľký tlak, aj zo strany rodiny, aj v práci. Raci by mali skúsiť nové aktivity, rozšíriť si obzory, rozpustiť dusivé myšlienky.

Niekedy im môže pomôcť aj samota a vlastná fantázia. Začiatok roka teda bude veľmi náročný. Raci sú prirodzene veľmi citliví, aj ten najmenší problém ich vytrhne z pohody. Január im prinesie zmeny aj vo vzťahoch, hrozí až rozchod. Raci to nebudú zvládať príliš dobre, ale bolesť čoskoro ustúpi a zvyšok roka už bude o niečo pokojnejší. Nakoniec budú radi, že ich tie skúsenosti posilnili a posunuli v živote ďalej. 

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Levi budú mať v januári pocit, akoby sa znovu narodili. Nekonečný stereotyp, ktorý ich v roku 2020 sprevádzal úplne všade, sa konečne skončí a oni vystúpia zo sivého mračna. Črtá sa pred nimi šanca na zahraničnú cestu, ktorá im rozprúdi v žilách krv. Nebude problém, ktorý by Levi nevyriešili. V januári ale hrozia aj časté hádky, ktoré Levov paradoxne napĺňajú energiou, vyčerpáva to najmä ich blízkych. Na konci mesiaca sa určite vyhnite operačným zákrokom, ťažko by ste sa zotavovali.

Dávajte si pozor na svoje srdce, vyhýbajte sa fajčeniu a ťažkým jedlám. Lev je rodený vodca, tento rok túto schopnosť určite využije. Miluje výzvy a bude tvrdo pracovať. Pracovný život Leva bude celý rok veľmi úspešný a začne sa to už v januári. Pozor na priveľký tlak, treba myslieť aj na oddych  a zdravie. Starať by sa mali aj o svoje vzťahy, pretože potrebujú pozornosť ľudí, aby sa cítili šťastní.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

V januári budú mať Panny vplyvom Saturnu pocit, že sú nejaké smutné, melancholické, bez nálady. Namiesto toho, aby zúfalo hľadali uznanie a spoločnosť, radšej si budú svoju dušu liečiť v súkromí, sami. Cítia, že sa v novom roku musia viac sústrediť na svoj duchovný rozvoj. Aksi v sebe vytvoria pocit úspechu, čoskoro sa naozaj dostaví. Musia tomu hlavne veriť. Pomôže im to postaviť sa na nohy a pracovať ďalej. V januári budú mať sklony prehliadať partnera, nevšímať si jeho potreby. Vyvolá to vo vzťahu napätie a krízu. Na navrátenie pohody budú musieť vynaložiť veľkú námahu.

Od januára sa Panny budú cítiť izolované od svojho okolia. Nevadí, nech toto obdobie využijú pre seba, mali by sa obrátiť do svojho vnútra a pracovať so starými emóciami, ktoré im bránia prežívať skutočné životné šťastie a harmóniu. Mali by si dávať pozor aj na svoje telo a obmedziť sladkosti. Prechádzky veľmi pomôžu - psychike aj kondícii. 

Nenašli ste svoje znamenie? Pokračovanie článku si u nás môžete prečítať už zajtra.

Čo vás čaká v januári?
Čo vás čaká v januári?
Zdroj: Shutterstock