V auguste budú mať šťastie tri znamenia. Čakajú ich nádherné letné dni plné prekvapení. Ste medzi nimi aj vy?

BÝK

Augustové dni budú mať na život Býka veľmi priaznivý vplyv. Toto obdobie bude dokonalou príležitosťou na posun v práci vpred. Býk sa môže pripraviť na skvelú ponuku od nadriadeného. Na takúto šancu čakal už dlho. Postavenie planét uľahčí učenie a získavanie nových zručností. Aj finančná situácia Býkov sa zlepší. Ak mali počas predchádzajúcich mesiacov problémy s príjmami, v druhej polovici leta sa situácia výrazne zmení k lepšiemu. Býk si bude môcť dovoliť aj pár dní luxusnej dovolenky. A nech si to užije plnými dúškami!

Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Konečne sa vám podarí dokončiť projekt, na ktorom už dlho pracujete. Postavenie Slnka priaznivo ovplyvní vašu situáciu v práci, budete vynikať najmä v tímovej práci. Nadriadený si všimne vašu snahu a ocení výsledky vašej práce za uplynulý polrok. Od vesmíru dostanete veľkú pomoc a váš život ovplyvnia veľmi pozitívne energie. Posilnia aj váš milostný vzťah, v láske vás čaká romantické obdobie plné harmónie a vášne. Váš sexuálny život bude mimoriadne uspokojivý, s partnerom chytíte druhý dych a vychutnáte si jeden druhého tak, ako už dávno nie.

Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Do vášho života vstúpi starý známy, človek, ktorý bol pre vás v minulosti veľmi cenný, ale už ste ho dlho nevideli. Záleží len od vás, aký bude váš vzťah, akým smerom sa bude vyvíjať. Môže z toho vzniknúť celoživotné hlboké priateľstvo, ale ak budete chcieť, možno aj niečo viac. Chémia medzi vami je veľmi silná a obaja to cítite. Mars na vás bude mať veľmi priaznivý vplyv, vďaka jeho energii budete charizmatickí, očarujúci a vášniví. Energie na leto ako stvorené, tak ich využite!

Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock