BARAN

Na začiatku júla budete zažívať veľmi príjemné dni. Nebude vám chýbať inšpirácia ani motivácia, v práci podáte skvelý výkon a ani v súkromí nehrozia žiadne väčšie problémy. V týchto dňoch sa vo vašom živote môže objaviť človek z minulosti, ktorý trochu naruší váš vnútorný pokoj. Nebude to trvať dlho a ak situáciu udržíte pod kontrolou, nehrozia väčšie hádky. Vy sa snažíte žiť v prítomnosti a nedržíte v sebe krivdu z minulosti. Tak sa postavte aj pred tohto človeka a určite vám neublíži.

 

Uprostred mesiaca vás čaká jedna náročnejšia skúška, ktorá vás prinúti k väčšej trpezlivosti a pokore. Dostanete príležitosť ukázať, čo sa vo vás ukrýva. Nepodliehajte kritike, neprestaňte sa snažiť. Na konci mesiaca pocítite obmedzenie svojej slobody, budete potrebovať kompromisy a štipku komunikačnej zručnosti.

Prispôsobte sa vznikajúcim situáciám, nebojujte, naučte sa vo vode plávať. Len tak sa dostanete dopredu. Čoskoro príde čas, kedy si budete môcť aktívnejšie tvoriť svoju realitu. Vtedy sa všetko dostane na správne miesto a vy budete šťastnejší, než kedykoľvek predtým.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

BÝK

V prvej tretine júla môžete mať pocit, že ste pod veľkým tlakom a musíte čím skôr urobiť dôležité rozhodnutie. Trochu vás to potrápi, pretože na svojich pleciach už dlhšie nosíte veľkú záťaž. Júl vám prinesie skvelú príležitosť zbaviť sa jej, tak ju využite! Snažte sa vedome plniť svoje úlohy jednu za druhou, nič zbytočne neodkladajte. Myslite však aj na seba a doprajte si viac voľného času, veď je leto! Aj vy si potrebujete občas poriadne oddýchnuť.

Uprostred mesiaca sa situácia okolo vás môže trochu skomplikovať, pracovné projekty budú meškať a dočasne sa objaví aj problém s financiami. Našťastie to nebude trvať dlho, na jeseň si na tieto problémy už ani nespomeniete.

Urobte si však okolo seba poriadok, v práci aj v súkromí. Júlové dni vám prinesú vášnivé a zaujímavé rozhovory s blízkymi. Stretávajte sa s priateľmi, majú vám čo ponúknuť. Vďaka nim dostanete veľa nových nápadov, ktoré vás v živote posunú dopredu.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

BLÍŽENCI

Na začiatku mesiaca vás bude sprevádzať pokoj a harmónia. Budete cítiť, že ste milovaní, posilní sa vám sebavedomie a zažijete aj veľký úspech v práci. Ani vo finančnej oblasti sa nebudete mať na čo sťažovať. Teraz je ten správny čas, aby ste sa pustili do niečoho vzrušujúceho, a to čím skôr, pretože táto priaznivá situácia nebude trvať dlho. Neskôr budete potrebovať oveľa viac energie, aby ste dosiahli podobný úspech ako v júli.

Uprostred mesiaca sa už situácia trochu skomplikuje a vy budete musieť pozmeniť svoje predstavy, plány. To, či uspejete, bude závisieť od vašej schopnosti vytrvať, tvrdo pracovať a nevzdať sa, napriek neúspechu. Ak vydržíte, odmena vás neminie. Môžu sa splniť aj vaše najtajnejšie sny!

Na konci mesiaca opäť dostanete výnimočnú životnú príležitosť. Neprehliadnite ju! Vďaka nej môžete dosiahnuť svoj cieľ oveľa skôr, než za bežných okolností. Nebojte sa poprosiť o radu niekoho skúseného, komu dôverujete a kto vás môže správnym spôsobom motivovať. Nezabúdajte, kratšia cesta nie je vždy tá lepšia!

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock