Týmto znameniam horoskopu sa v hlave prihovára vnútorný hlas. Ktorí ľudia najviac počúvnu hlas svojej intuície? Najmä jedinci narodení v týchto dvoch znameniach!

RYBY

Ryby patria k vodným znameniam, ktoré sú všeobecne citlivejšie a emocionálnejšie ako ostatné znamenia. Často vidia veci, ktoré sa ľudia v ich okolí snažia skryť. Ich vnútorný hlas im často napovedá skutočnosti, ktoré obyčajným okom nie je vidieť. Ich myšlienky a sny sú preto často spôsob, akým sa im ich intuícia snaží veci naznačiť. Každá Ryba určite aspoň raz za život zažila niečo, čo sa slovami vysvetliť ani opísať nedá.

Tieto znamenia majú silnú intuíciu.
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Škorpión miluje extrémy, žiadne temno pre nich nie je nebezpečné a žiadne svetlo príliš jasné. Za svoju nebojácnosť vďačia svojej silnej intuícii, ktorá im vždy jasne naznačí, či ich čaká niečo nebezpečné, alebo nie. Keďže stále posúvajú svoje hranice a neboja sa podstúpiť ani to, čoho sa iní obávajú, majú oveľa viac skúseností, ako ostatní. Vidia, cítia, rozumejú a zažívajú veci, o ktorých sa iným ani nezdá. Neboja sa konfrontácie a chcú zažiť život so všetkým, čo prináša.

Tieto znamenia majú silnú intuíciu.
Zdroj: Shutterstock