Po dlhom období plnom výziev, náročných situácií a rôznych životných kríz prinesie rok 2020 konečne zmenu. Nasledujúce štyri znamenia sa môžu tešiť na samé dobré veci. Jednému z týchto znamení sa darilo aj v roku 2019, ale to vôbec neznamená, že číslo 2020 mu prinesie negatívne zmeny. Práve naopak, bude mať šťastie vo všetkom, do čoho sa pustí.

Čo prinesie rok 2020?
Čo prinesie rok 2020?
Zdroj: Shutterstock

BÝK

V roku 2020 budete mať nesmierne veľa príležitostí na spokojný úsmev. Bude sa vám dariť v práci aj v súkromí. Naozaj sa nebudete mať na čo sťažovať. V prvom polroku budete stredobodom pozornosti všade, kde sa objavíte. Blízki ľudia potrebujú vašu pomoc, ste ich oporou a bútľavou vŕbou. Vy to veľmi dobre viete a vychutnávate si to. V roku 2020 odovzdáte viacero úspešných projektov, môžete sa tešiť aj na povýšenie a väčší prísun peňazí. V láske vás čaká harmonický rok plný lásky a pochopenia. Žiadne väčšie hádky nehrozia. Vychutnajte si svoj rok, bude plný príjemných prekvapení!

Čo prinesie rok 2020?
Čo prinesie rok 2020?
Zdroj: Shutterstock

RAK

V roku 2019 ste si vytrpeli svoje. V nasledujúcom roku sa situácia zmení k lepšiemu. Nájdete si nový vzťah, opäť sa zamilujete. Hviezdy vám budú priať najmä v období medzi 10. marcom a 25. májom. Zapamätajte si to a dobre sa pripravte, s veľkou pravdepodobnosťou budete v tomto čase plánovať svadbu - prípadne vás nový nápadník požiada o ruku! Bude to rýchle, intenzívne a úžasne vzrušujúce. Láska ako z filmu. Konečne! Máte právo na šťastie, nič si nevyčítajte, vychutnávajte si každý deň. Na úspech sa pripravte aj v práci. V lete dostanete šancu odcestovať do krajiny, o ktorej ste už roky tajne snívali.

Čo prinesie rok 2020?
Čo prinesie rok 2020?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Už tri roky zažívate v živote veľké zmeny. V roku 2020 sa všetko konečne ustáli, ale zmeny budú naďalej prichádzať veľkou rýchlosťou. Rok 2020 môže byť pre vás prelomový, najmä čo sa týka osobnostného rastu. Vaša duša sa môže znovuzrodiť. Dostanete šancu každému dokázať, že ste človek plný prekvapení - a s obrovským potenciálom. Ak sústredíte všetky svoje sily, môžete v živote dosiahnuť úžasné veci. A rok 2020 môže byť vaším štartovacím poľom. Už to neodkladajte, začnite si plniť sny čo najskôr! Najviac sa vám bude dariť v júli, auguste a októbri. V novembri zažijete nečakané, ale o to príjemnejšie prekvapenie.

Čo prinesie rok 2020?
Čo prinesie rok 2020?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Vy ste vždy veľa snívali a dúfali. Taktiež ste tvrdo pracovali, aby ste sa stali človekom, akým ste dnes. V roku 2020 sa vaše najtajnejšie sny konečne začnú meniť na realitu, krôčik po krôčiku, veľmi pomaly. Otvoria sa pred vami dvere, o ktorých ste možno ani nesnívali. Konečne budete môcť využiť svoj talent. Ani v zdraví nehrozia žiadne problémy, nebude vás trápiť nič vážne. V láske zažijete niekoľko nezabudnuteľných momentov. V máji alebo v júni sa môžete tešiť na spoločnú dovolenku. Možno svoj vzťah posilníte zásnubným prsteňom. Hviezdy vám prajú a šepkajú, že človek po vašom boku je naozaj ten pravý. Prestaňte o tom pochybovať!

Čo prinesie rok 2020?
Čo prinesie rok 2020?
Zdroj: Shutterstock