Sú muži, ktorí dokážu byť verní celý život. Ak sa raz zamilujú, nikdy svoju partnerku nepodvedú.

Tieto štyri znamenia sú veľmi verné typy, ktoré nemajú sklony k podvádzaniu. Patrí do tohto zoznamu aj váš partner?

1. Býk

Muž narodený v tomto znamení hľadá vo vzťahu predovšetkým stabilitu. Ak si raz nejakú ženu obľúbi, tak s ňou plánuje zostať celý život a všetko poriadi vzťahu, ktorý berie veľmi vážne. Neznáša drámu a vždy hrá s otvorenými kartami. Aj o svojich citoch dokáže hovoriť úprimne a bez pretvárky. V láske je dosť konzervatívny a myslí si, že základom šťastného života je stabilný vzťah. Ak v ňom niečo nefunguje, nenechá to len tak, vždy sa snaží problém včas riešiť.

Títo muži nie sú neverní.
Zdroj: Shutterstock

2. Panna

Tento muž je veľmi vášnivý a dokáže sa do ženy bláznivo zamilovať. Ak nájde tú pravú, miluje ju z celého srdca a urobí pre ňu úplne všetko. Vzťah nadviaže len s osobami, pri ktorých cíti, že sú tiež schopné hlbokých a intenzívnych citov. Jeho výnimočnou schopnosťou je, že vždy odhalí klamstvo a ak niekoho prichytí pri tom, že nehovoril pravdu, viac sa s ním stýkať nebude. V kritických situáciách sa spolieha na svoju dobre vyvinutú intuíciu.

Títo muži nie sú neverní.
Zdroj: Shutterstock

3. Váhy

Jeho najväčšou túžbou je pokojný, tichý, bezproblémový život. V láske je veľmi konzervatívny a romantický. Do vzťahu vloží energiu a snahu len vtedy, keď si je istý svojimi, ale aj citmi tej druhej osoby. Najlepšie sa cíti v príjemnom a bezpečnom prostredí. Túži vytvoriť harmonický domov v kruhu svojej lásky a detí. Nikdy sa nezapletie do vášnivých dobrodružstiev, zo všetkého najviac túži po stabilnom vzťahu.

Títo muži nie sú neverní.
Zdroj: Shutterstock

4. Ryby

Osoby narodené v znamení Rýb sú pomerne labilné. Ale ak sa raz do niekoho zamilujú, získajú veľmi jasnú predstavu o živote. Na partnerku hľadia ako na princeznú a ozajstnú lásku svojho života. Vo vzťahu kladú dôraz na lásku a starostlivosť. S partnerkou dokážu vyzvoriť pevný citový vzťah. Ak sa im podarí splniť tento ich sen, už po inom živote nezatúžia.

Títo muži nie sú neverní.
Zdroj: Shutterstock