Rok 2020 sľubuje veľké zmeny v živote každého znamenia. Tieto tri za sebou postupne zanechajú všetky problémy a už na jar sa môžu tešiť na šťastie a úspechy, ktoré budú prichádzať a pretrvávať celý rok. Jar naštartuje ich motiváciu a pocítia takú chuť do života, akú už dávno nie.

Pre koho bude jar 2020 prelomovým obdobím v živote?
Zdroj: Shutterstock

BÝK

Najdôležitejším obdobím v živote Býka za posledných 5 rokov bude práve tohtoročná jar. Býk bol pridlho v tieni, nesnažil sa zmeniť svoje neúspechy a popracovať na svojom šťastí. Zažíval jedno trápenie za druhým, duševne ho to veľmi vyčerpalo. Ako však môže nastať akákoľvek zmena, ak len sedí na mieste, pasívne sa pozerá na veci a ani sa neznaží urobiť niečo pre to, aby jeho život nabral lepší smer?

Napriek tomuto pasívnemu prístupu nastane v živote Býka na prekvapenie všetkých - hotový zázrak. Z noci do rána sa zmení takmer všetko. Od marca prejde Býk takou zmenou, že ho nespoznajú ani najbližší. Už nebude robiť to, čo mu iní diktujú, najmä nie vtedy, ak má pravdu. Jednoducho a ľahko začne hovoriť vlastný názor. Tento nový prístup prinesie do jeho života samé dobré veci. Problémy sa konečne začnú riešiť a postupne prídu obrovské príležitosti, ktoré pomôžu Býkovi splniť si svoje sny.

Pre koho bude jar 2020 prelomovým obdobím v živote?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Od marca začnú Panny vidieť vo svojich životoch prvé pozitívne zmeny. Ak ste sa narodili v tomto znamení, konečne trochu pookrejete, prestanete byť takí sebakritickí a negatívne naladení. Rok 2020 pre vás neodštartoval príliš dobre, ale na jar sa všetko zmení. Predchádzajúce roky boli náročné, ale konečne ste sa rozhodli, že to musíte zmeniť. Na jar sa v práci pustíte do nového projektu, ktorý vám v máji prinesie veľký úspech.

Každý vie, že ste veľmi priateľskí a spontánni, najmä v súkromí. Nemáte veľa priateľov, ale na tých zopár dôležitých sa môžete spoľahnúť vo dne v noci, a oni na vás. Pokiaľ ide o výber partnera, Panny často volia slobodu. Všetko musí byť stopercentné, aby vo vzťahu zostali. Ak takto premýšľate aj vy, skúste to tento rok zmeniť. Musíte sa naučiť, že nie je dobré vyvíjať taký veľký tlak na seba, partnera ani na ľudí okolo vás. Ak toto zmeníte, váš život sa tak radikálne zmení, až sa budete čudovať. Začnite počúvať svoje srdce a do vášho života vstúpi jeden zázrak za druhým. Už túto jar!

Pre koho bude jar 2020 prelomovým obdobím v živote?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Jar bude pre Škorpióna veľmi sľubným obdobím. Hoci chcete zostať v ústraní a aktívne sa nezúčastniť záležitostí, ktoré v rodine práve dominujú, nepodarí sa vám to. A o to ide. Ak sa zapojíte do rodinných debát a aktuálne prebiehajúcich konfliktov, podarí sa ich rýchlejšie vyriešiť. Rodina potrebuje počuť váš názor, potrebuje vašu silu a vedenie. Bez vás to neprehrmí, dokonca sa situácia môže zhoršiť. Nezatvárajte teda oči pred problémami, pokúste sa ich aktívne riešiť, s vašou pomocou sa všetko na dobré obráti, podarí sa vám rodinu zachrániť. Nezabúdajte, horšie už nebude, ak ste na dne, existuje len jediná cesta von - smerom hore.

A na jar začnete stúpať nahor. V súkromí, ale aj v práci. Začiatkom apríla príde životná príležitosť, ktorú nesmiete prehliadnuť. Môžete vykročiť úplne novým smerom, ktorý vás privedie do želaného cieľa. Nevadí, že túto cestu nepoznáte, buďte otvorení a pozorní. Prinesie vám to do života úžasný pokoj.

Pre koho bude jar 2020 prelomovým obdobím v živote?
Zdroj: Shutterstock