Ak ste zvedaví, čo si pre vás hviezdy pripravili na začiatku roku 2020, vo svojom januárovom horoskope lásky sa môžete dozvedieť všetko.

BARAN

Začiatok roka si pre vás prichystal veľa vzrušujúcich vecí. Ak ste single, budete mať veľa príležitostí nájsť svoje šťastie v stabilnom vzťahu. Lásku hľadajte tam, kde by ste ju najmenej čakali. Bude to sexi sused alebo zhovorčivý kolega?

Ak už svoju polovičku máte, aj pre vás bude január príjemný. S partnerom si budete veľmi blízki, po nádherných Vianociach sa spolu pustíte do nových dobrodružstiev. Bude to dovolenka alebo spoločné podnikanie? Teraz využite priaznivý vplyv planét, hádky istý čas vôbec nehrozia.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

BÝK

Zadaní Býci sa môžu tešiť na šťastný január, hlavná úloha bude patriť láske a intimite. Ak ste spolu už niekoľko rokov, v druhej polovici januára aj vy pocítite veľkú dávku vzrušenia, dokonca sa môžete do svojho partnera opäť zamilovať!

Ak ste single, momentálne vás myšlienka stabilného vzťahu vôbec neláka. Chcete si vychutnať slobodu a v januári budete mať na nezáväzné flirtovanie naozaj dostatok príležitostí.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

BLÍŽENCI

Mars a Venuša sú zodpovedné za emócie a obe planéty vám majú v novom roku čo ponúknuť. Vo vzduchu to bude poriadne iskriť a dobre vám padne aj telesný kontakt s partnerom. Čo najviac sa objímajte, hladkajte, trávte spolu kvalitný čas, milujte sa. Prospeje vám to, budete produktívnejší aj v práci.

Ak ste single, neoplatí sa vám ukrývať doma a kráčať po vychodených chodníkoch. Mali by ste sa pustiť do novej aktivity, hľadať nové možnosti osobnostného rozvoja, začnite cvičiť, vyrazte medzi ľudí. Vytvárajte si príležitosti na nevinný flirt, zvýši vám to sebavedomie aj šance nájsť toho pravého.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

RAK

V januári neseďte doma, hoci by sa vám určite veľmi chcelo. Dohodnite sa s priateľmi a vyrazte von, prípadne vezmite partnera do kina/divadla/reštaurácie. Nájdite si čas aj na vlastné aktivity. Odkaz hviezd do nového roka je jasný. Venujte viac času medziľudským vzťahom a menej obetujte práci! 

Ak ste single, ujasnite si dôležitú otázku. Po čom naozaj túžite? Chcete horúci flirt, sex alebo vzťah? Premyslite si to a podľa toho podnikajte ďalšie kroky. Vy už budete vedieť, ako na to, aby ste nezostali sami.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

LEV

Nezáleží na tom, či ste zadaní alebo single, máte fantastické vyžarovanie a dokážete očariť každého, kto vás stretne. Pokoj a harmónia vás v tomto období až tak nelákajú, túžite skôr po nejakom horúcom dobrodružstve.

Ak ste zadaní, v januári budete bojovať s veľkým pokušením. Rozhodnete sa pre neveru, alebo vydržíte a pokúsite sa oživiť svoj vzťah? Ak ste single, neváhajte a doprajte si dobrodružstvo.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

PANNA

Partner vám v januári dá voľnú ruku, budete si s ním môcť robiť, čo len chcete. Dovolí vám plánovať spoločné víkendy, pôjde s vami kamkoľvek, kde sa vám zažiada. Táto možnosť realizácie vám dodá novú energiu a uľahčí vám aj každodenný boj v práci.

Ak ste single, radšej sa dobre pripravte. V januári sa na scéne zjaví NIEKOĽKO potenciálnych nápadníkov, ktorí budú takí zaujímaví a charizmatickí, že budete mať problém vybrať si len jedného! Vždy počúvajte svoje srdce, tak sa nemôžete pomýliť.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

VÁHY

Máte šťastie na partnera, s ktorým sa cítite absolútne v bezpečí. Môžete mu povedať všetko, čo vám leží na srdci. Máte jeho podporu a srdce, môžete mu dôverovať. Takýto vzťah je ako poklad, strážte si ho! V januári sa nestane nič nečakané, vašou úlohou bude len dávať pozor, aby boli uspokojované aj potreby vášho partnera. Neurobte tú chybu, že sa budete sústreďovať len na seba.

Ak ste single a túžite po novom vzťahu, budete musieť vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Partnera tentoraz nájdete inde, než ste zvyknutí. Musíte hľadať na celkom iných miestach. Zmeňte si šatník, možno by vám prospel aj nový účes. Kto by vám dokázal odolať?

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Starý rok ste ukončili fantastickou silvestrovskou zábavou. Január bude tiež veľmi energický a plný zážitkov, tempo zostáva rovnaké. Občas by vám nezaškodilo trochu spomaliť a nájsť si čas aj na partnera, ktorý za vami možno už nestíha. Trpí, ale drží sa nad vodou, pretože vás stále miluje! V januári by ste sa mali vážne zamyslieť nad tým, čo chcete. Popracovať na svojom vzťahu, alebo sa rozísť a pokračovať inou cestou?

Ak ste single, dávajte si pozor na to, aby ste v januári neodmietli ani jedno pozvanie. Na niektorom z nich sa spoznáte s človekom, ktorý vám vyrazí dych. Bude z toho láska ako hrom? To záleží len od vás.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Máte za sebou príjemný a dobrodružný rok. Od januára a celého roka 2020 máte podobné očakávania. Zadaní Strelci si veľmi dobre uvedomujú svoje záväzky a neplánujú ich ohroziť žiadnou aférou ani klamstvami. Nedovolia, aby medzi nich a partnera preniklo niečo negatívne a nebezpečné. Aj v roku 2020 si dajú záležať, aby ich vzťah prekonal všetky prekážky a ďalej sa rozvíjal želaným smerom. Ak si Strelci niečo zaumienia, tak sa toho držia zubami nechtami.

Ak ste single, sústreďte sa na svoj osobnostný rast. Pomôže vám to nájsť ideálneho partnera v budúcnosti. S veľkou pravdepodobnosťou nájdete svoju vysnívanú polovičku už v priebehu roka 2020.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

KOZOROŽEC

Planéta šťastia Jupiter vám bude v láske priať. Aj Venuša vás zahrnie láskyplnými a vzrušujúcimi chvíľami. V prvom mesiaci nového roka musíte tieto príležitosti naplno využiť. Taktiež nezaškodí, ak si poriadne premyslíte, po čom vlastne túžite a či to od svojho aktuálneho partnera/partnerky naozaj dostávate. Doprajte si čas pre seba, uvedomte si svoje potreby a snažte sa ich napĺňať. Inak nebudete šťastní ani vy, ani vaši najbližší. Musíte zistiť, kto ste a o čo vám v tomto živote ide.

Ak ste single, buďte otvorení a odvážni. V januári nemôžete urobiť zlé rozhodnutie! Každý, kto vás v tomto období zaujme, sa môže stať vaším potenciálnym partnerom. Budete si mať z čoho vyberať, tak to využite! Hviezdy budú stáť na vašej strane, ochránia vaše srdce a krehkú dôveru.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

VODNÁR

Konečne si môžete vydýchnuť, bláznivý rok 2019 sa skončil. December so svojím sviatočným zhonom a chaosom vám na nálade nepridal, ale už je po všetkom, je tu január, šanca na nový začiatok. V láske budete zažívať jeden krásny deň za druhým. Nehrozia žiadne hádky. Bude vám to klapať aj v posteli, a ešte ako! Lepšia nálada, menej práce a povinností, predĺžený víkend na horách - bude to medzi vami iskriť ako už dávno nie!

Ak ste single, aj vy máte dôvod na radosť. Zaujmete viacero potenciálnych nápadníkov naraz. Celý rok 2019 ste boli sami, teraz sa to náhle zmení, až z toho budete prekvapení! Koho si vyberiete? Voľba bude iba vaša, tak si dajte záležať! V roku 2020 vám môžu zaznieť svadobné zvony!

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

RYBY

V decembri sa veci nevyvinuli celkom podľa vašich plánov, sviatky priniesli do vzťahu veľa napätia a konfliktov. V januári budete mať šancu vyčistiť vzduch, úprimne sa porozprávať, vysvetliť si veci a opäť sa zblížiť. Ak si všetko vydiskutujete, partner vám opäť dá to, po čom tak strašne túžite. Pozornosť, trpezlivosť, lásku. Už dlho ste na to čakali, však? Nemyslite však iba na seba a doprajte aj partnerovi dostatok nehy a dotykov.

Ak ste single, mali by ste svoju nezávislosť odložiť bokom a sústrediť sa na hľadanie nového partnera. Potrebujete ho a vy to viete. Už dlho ste sami, chýba vám druhá polovička. Poriadne sa okolo seba poobzerajte, možno si konečne všimnete človeka, ktorý po vás už dlho túži. Doteraz ste jeho pokusy o flirt prehliadali, zmeňte to! Čaká vás veľa zábavy a vzrušenia. Dajte mu šancu.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock