BÝK

Vaši blízki milujú vašu spoločnosť, pretože im vždy dávate najavo, ako veľmi vám na nich záleží. Váš partner by pri vás už ani nemohol byť šťastnejší, nezištne ho milujete a urobíte všetko, aby sa cítil dobre. Na neveru ani len nepomyslí, pretože veľmi dobre vie, že by si lepšiu, silnejšiu, oddanejšiu a milujúcejšiu partnerku aj tak nenašiel. Napriek tomu vo vás stále prežíva červík pochybnosti, či sa predsa len neobzerá za inou. Bude lepšie, ak s týmto svojím démonom úspešne zabojujete. Vaše bezdôvodné podozrievanie a neistota môžu vzťahu veľmi ublížiť.

Tieto znamenia sa nevery nemusia obávať.
Zdroj: Shutterstock

BLÍŽENCI

Patríte medzi bezprostredných a priamych ľudí, s každým nájdete spoločnú reč, pri vás sa nikto necíti nepríjemne, nikdy nevznikne trápne ticho. Máte očarujúcu osobnosť, výraznú charizmu a muži sa do vás veľmi rýchlo zamilujú. Ten, kto tvrdí, že naňho nemáte vplyv, klame. Nemusíte sa obávať, váš partner je hrdý na to, že stojíte po jeho boku. Ani by mu nenapadlo vymeniť vás za inú, nemáte totiž konkurenciu. Skôr by sa mal obávať on, pretože máte sklony podliehať flirtovaniu, baví vás to, dodáva vám to energiu, nemáte v úmysle naozaj partnera podvádzať. Ak on túto vašu šibalskú a šteklivú stránku osobnosti pochopí, budete spolu veľmi šťastní.

Tieto znamenia sa nevery nemusia obávať.
Zdroj: Shutterstock

LEV

Vy ste stredobodom pozornosti všade, kde sa objavíte. Ste vtipní, zábavní, bezprostrední, inteligentní, ohurujúci a magicky príťažliví. Rodina a priatelia vás milujú, nikdy nechýbate na žiadnej akcii či oslave. Partner túto vašu stránku osobnosti vníma a prijíma. Aj jeho rodina a kamaráti vás majú veľmi radi. Takúto ženu by bol hriech podvádzať. Ak sa to predsa len stane, je to veľmi zriedkavé a môže to vyvolať pocit neistoty, ktorý pri vás partner občas pociťuje. Vždy mu dávajte najavo, že je pre vás výnimočný, nikdy mu nedajte pocítiť, že je menejcenný.

Tieto znamenia sa nevery nemusia obávať.
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Ste citlivá osobnosť, plná tajomstiev a zvláštnej energie, ktorá partnera priťahuje ako magnet. Nedá sa predvídať, čo urobíte, kedy a ako zareagujete. Život s vami je plný prekvapení. Partner sa pri vás nikdy nenudí, vyburcujete jeho fantáziu, vášeň nikdy nevyprchá. Nevie sa vás nasýtiť a ani mu nenapadne hľadať si milenku. Máte talent odhaliť klamstvo v úplných začiatkoch, takže si pri vás nikto nedovolí niečo vymýšľať, používať triky, vyhýbať sa pravde. Hneď na všetko prídete. Našťastie tento svoj talent vo vzťahu nemusíte príliš využívať, pretože partnerovi môžete stopercentne dôverovať.

Tieto znamenia sa nevery nemusia obávať.
Zdroj: Shutterstock