Nedá sa bez nich žiť! V čom sú ženy narodené v tomto znamení výnimočné? Od konca septembra do konca októbra oslavujú narodeniny ženy v znamení Váh. Ak takú osobu poznáte, alebo ste ňou aj vy sama, tieto situácie vám budú určite dôverne známe.

1. Rozhodnúť sa? Radšej nie...

Ak sa majú v niečom rozhodnúť, poriadne si premyslia všetky pre a proti. Toto ich uvažovanie väčšinou aj tak nikam nevedie a naťahujú čas až do poslednej možnej sekundy... len aby sa rozhodnutiu napokon aj tak vyhli.

2. Termíny, deadliny

Ako vždy, aj teraz budú ženy-Váhy naťahovať čas. Večer pred deadlinom ešte stále usilovne pracujú. Najlepšie na tom však je, že dokážu zachovať pokoj a nestresujú sa. Výnimočná vlastnosť!

Ženy narodené v znamení Váh sú výnimočné.
Zdroj: Shutterstock

3. Vzťah

Sú verné, ale vďačia za to najmä svojej pohodlnosti. Keď sa už s niekým dali dokopy, tak po jeho boku vytrvajú celý život.

4. Čo si myslia druhí

Je pre nich veľmi dôležité, čo si o nich myslia ľudia. Stále si lámu hlavu nad tým, aký má na nich názor sused, šéf, kolega... hocikto. Svokra, brat, mama, manžel. Snažia sa každému vyhovieť.

Ženy narodené v znamení Váh sú výnimočné.
Zdroj: Shutterstock

5. Nič ich nenaštve

Je jedno, čo sa práve deje, tieto ženy si vedia zachovať chladnú hlavu. Vždy sa na veci pozerajú z tej pozitívnejšej stránky. Je im jasné, že sa neoplatí zúriť, ale radšej hľadať riešenie.

6. Keď sa zobudia ľavou nohou, nastane koniec sveta

Už ráno vyjde najavo, aký bude celý ich deň. Ak sa zobudia zle naladené, vypnú si mobil aj WiFi a zamknú dvere. Potrebujú trochu pokoja, aby si mohli v súkromí premyslieť, ako ďalej.

Ženy narodené v znamení Váh sú výnimočné.
Zdroj: Shutterstock

7. Stále meškajú

Majú sklon vždy a všade meškať. A vôbec ich to netrápi. Keď už partner dávno stratil nervy, ony ešte stále s úsmevom vyberajú ten najvhodnejší outfit na spoločný večer.

8. Nespravodlivosť ich vyvádza z miery

Nenávidia nespravodlivosť a takéto situácie ich vedia poriadne naštvať. Najradšej by videli svetový mier, túžia po príjemnej harmónii.

Ženy narodené v znamení Váh sú výnimočné.
Zdroj: Shutterstock