Niektoré znamenia majú odstrašujúcu povahu. Stačí s nimi stráviť iba chvíľu a už by ste najradšej utekali kade ľahšie.

Určite aj vy máte vo svojom okolí človeka, ktorý sa neustále sťažuje a dokáže rozprávať len o tom, aký má ťažký život. Takáto osoba z vás postupne vysáva energiu a takmer určite vám začne poriadne liezť na nervy.

Život s týmito znameniami je mimoriadne náročný.
Zdroj: Shutterstock

Nečudo, že už v jeho spoločnosti po istom čase nechcete stráviť ani minútu. Nasledujúce znamenia patria presne do tejto kategórie energetických upírov. Ste nimi vy sami alebo s nimi žijete v spoločnej domácnosti?

RYBY

Osoby narodené v tomto znamení sú veľmi citlivé a veľkodušné, ale často to so svojou starostlivosťou preháňajú. Každému dôverujú, rozhodujú sa rýchlo a ľahkovážne. Vďaka tomu, že sa nechávajú unášať emóciami, robia v živote jednu chybu za druhou. Majú problém s logickým uvažovaním, nerady používajú rozum, chcú sa viesť svojimi citmi.

Nedokážu prevziať zodpovednosť za svoje činy. Ak ich niekto prichytí pri nejakom omyle, správajú sa neznesiteľne. Ryby sa snažia hodiť zodpovednosť na iných. Spoliehajú sa na silu svojich partnerov. Ony sú vždy len obeťami okolností. Hrajú to výborne, partner si často dlhé roky nevšimne, že bol šikovne zmanipulovaný.

Život s týmito znameniami je mimoriadne náročný.
Zdroj: Shutterstock

RAK

Ak sa veci nedejú tak, ako si to Rak predstavuje, okamžite sa mení na úbohú obeť. Svoj život nevie riadiť a kontrolovať. Väčšinou sa maximálne podvoľuje silnejšiemu partnerovi a očakáva od neho pomoc, bezpečnú náruč a ochranu.

Ak vo vzťahu nie je spokojný, prebudí sa Rakova zákerná tvár a začne myslieť na pomstu. Je plný emócií, sťažností, pátosu. Neprekvapte sa, ak ho rozplače aj to, keď ste v obchode zabudli kúpiť chlieb. Hotová tragédia!

Život s týmito znameniami je mimoriadne náročný.
Zdroj: Shutterstock