Jej manželstvo nebolo šťastné, manžel ju psychicky týral a posledný rok jej aj fyzicky ublížil. Domácnosť ťahala sama zo svojho príjmu. Museli sme jej pomáhať, keďže on jej nič nedával. Aj tak jej vznikli finančné nedoplatky na poistení, ktoré teraz postupne spláca. Zmení sa jej situácia, nájde si ešte nejakého partnera a ako sa bude uberať jej život?

Marta

Vďaka usilovnosti,  pokore a pomoci to zvládne

Odpovedá  Alena, ktorá sa venuje numerológii a rozhovorom s anjelmi

Pani Marta, vaša dcéra je veľmi múdra a hlavne veľmi pekná, aj keď teraz vyzerá zostarnuto. Nedivte sa jej, že bola ochotná toľko trpieť, je narodená v znamení Raka, a tak je veľmi rodinne založená. Bola ochotná pre udržanie rodiny veľmi veľa fyzicky, ale aj psychicky vydržať. Teraz sa dostala do obdobia, keď sa bude jej život meniť. Ale zároveň to znamená, že to nebude vôbec jednoduché.

Aj vzhľadom na situáciu, do ktorej sa celá spoločnosť dostala. Ale ona je kamarátska a vytrvalá a nájde si prácu, s ktorou síce nebude spokojná, ale pomôže jej prekonať najhoršie obdobie. Partner jej príde do cesty niekedy po októbri v roku 2021, lebo potrebuje čas, aby sa trochu vyliečila z minulého vzťahu aj z naivity, aby dozrela. Anjeli jej odkazujú, že vďaka svojej usilovnosti, pokore a vašej pomoci zvládne všetko.