Všetko sa to začalo pred desiatimi rokmi, keď bol môj prvý ex odsúdený za vraždu. Neskôr zomrela moja kamarátka. Veľmi mi chýba a nesiem to ťažko. A teraz mi zomrel ďalší priateľ. Áno, pil, ale aj tak premýšľam, či nie som niekým prekliata.

Peťa

Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet

Petra, viem, musí to byť pre vás ťažké, skľučujúce. Sama musíte zmeniť postoj k životu. Každý na tomto svete má určité poslanie a určený čas, koľko na tomto svete zotrvá. Každý si vyberá cestu sám. Smútite, pretože ste neuniesli osud druhých, ale sú veci, ktoré nezmeníte. Ani neovplyvníte. Musíte začať odznova, určite máte okolo seba ľudí, ktorí vás majú radi a podržia vás. Urobte hrubú čiaru. Zmeňte svoje postoje, priority, stanovte si nové ciele, splňte si svoje sny. To, čo sa vám deje, zažívame všetci, je len na vás, čo si z toho zoberiete. Začnite myslieť pozitívne, neutápajte sa v minulosti. Uvidíte, že čoskoro sa všetko zmení k dobrému. Posielam vám energiu, ktorú teraz potrebujete, no šťastie máte vo svojich rukách.

Napíšte nám!

Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na e-mail [email protected]
s heslom Veštenie!

Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!