Vôbec to nemusí byť hneď láska, stačil by mi aj niekto, s kým by som mohol tráviť voľný čas, dobrá kamarátka, ale úprimná, s ktorou by som sa mohol otvorene rozprávať. Preto moja otázka znie, či stretnem niekoho takého alebo nebodaj osudovú lásku a kedy?

Drahomír

Odpovedá Alena, ktorá sa venuje numerológii a rozhovorom s anjelmi

Drahomír, je smutné, že takto vnímate samotu a stále hľadáte niekoho, kto by vám vyplnil čas. Vy ste na priateľky alebo partnerky veľmi dobrý a tolerantný, vždy skĺznete do rovnakého stereotypu a stále od nich chcete pozornosť, ale ony zvyčajne chcú vaše peniaze. Vyberáte si partnerky hlavne podľa vzhľadu a neviem, či je to správne.

Mali by ste si okrem priateľky nájsť niekoho, komu by ste mohli hocikedy zavolať, porozprávať sa a vyplniť si čas. Anjeli vám odkazujú: nájdite si aktivity, ako je šport alebo niečo iné, kde spoznáte svoju budúcu partnerku. Určite stretnete dievča, ktoré k vám patrí, ale najprv musíte zvládnuť pocit samoty. Drahomír, vzťah je o tolerancii, nie o tom, že ja dám do vzťahu všetko a ten druhý nič. Tak sa zamyslite, kde robíte chybu, a uvidíte, že tá, ktorá k vám príde – dovolím si tvrdiť, že okolo júna –, už bude tá pravá.