Už takmer dva roky sa snažím otehotnieť aj umelým oplodnením, beriem lieky, bylinky, skúšam techniky a nič. Lekári nám nedávajú veľkú šancu. Som z toho vyčerpaná a zúfalá. Odišla som aj z práce, lebo ju nezvládam, keďže pracujem s deťmi. Budeme rodinou?

Dominika

Veští Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Milá Dominika, spravili ste všetko, čo bolo potrebné a správne, no vytúžený výsledok sa nedostavil a zostali ste bezmocná, prázdna, máte pocit, že ste zlyhali. Nie je to však tak, vy ste nezlyhali, len to nebolo vhodné obdobie. Pomáha vám partner, no vy máte pocit, že ho strácate. Uvoľnite sa, myslite pozitívne, potrebujete prejsť duchovnou zmenou.

Začnite od seba, nežite v strachu, upokojte myseľ, želajte každému len to najlepšie, rozdávajte empatiu, lásku, dobro, potom aj vy získate to, po čom túžite. Môžete otehotnieť prirodzenou cestou približne do dvoch rokov. Dominika, dávajte pozor na prechladnutie od nôh, nesadajte si na studené plochy, vyhľadajte ortopéda, vidím problém v chrbtici. Posilňujte svalstvo panvy a hrudníka. To dieťatko príde, zatiaľ si vás vyberá. Buďte trpezlivá! 

Napíšte nám!

Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a pošlite e-mail [email protected] s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v našej rubrike v Novom čase pre ženy.