Fotky nahých žien, erotické videá či správy určené niekomu úplne inému. O podobné šoky sa dokážu postarať niektorí partneri svojim polovičkám. A to najmä vtedy, keď na to nie sú pripravené!

Toto naozaj nepotrebovala vidieť!
Zdroj: Shutterstock.com

Podobnú skúsenosť má aj Iveta, ktorá sa naučila mobily nenávidieť. V priateľovom mobile totiž našla niečo, čo nemala. Valentínske vyznanie, ktoré napísal a do telefónu neskôr uložil, nebolo určené jej, ale jeho milenke. „Rany sa pomaly hoja, hoci budem potrebovať čas, aby som našla opäť pozitívny vzťah k mobilom a časom aj partnera, ktorému budem môcť dôverovať,“ hovorí.

Toto naozaj nepotrebovala vidieť!
Zdroj: Shutterstock.com

Klára zasa v mobile svojho partnera našla správy od bývalých priateliek. „Viem, že je to minulosť, ale nechápem, prečo si ich musí odkladať,“ vysvetľuje. Neraz svojho priateľa pristihne pri tom, ako si číta staré správy rad za radom. Srdce jej pritom ide roztrhnúť. So svojím priateľom sa však o tom nerozprávajú. Klára hrdo mlčí. "Neprijal by to nikdy. Upodozrieval by ma, že sa mu vtieram do súkromia. Neviem, či to zvládnem, ale záleží mi na ňom. Je to predsa len muž," dodáva.