Mala som 22 rokov. Bývala som u svojej sestry so štvormesačnou dcérou a čakala na manžela, ktorého pustili na amnestiu z väzenia. Zohnala som mu medzitým prácu na statku s domčekom a po vernom čakaní som verila v šťastnú budúcnosť. Nemali sme nič, len postieľku a starú sedačku, ale mne to nevadilo.

Nový objav ma fascinoval

Už po mesiaci však môjho muža usporiadaný život a práca prestávali baviť. Rozoberala som to s kamarátkou na káve a premýšľala, čo bude ďalej. Práve sa chystala na ples, pri dverách jej zvonili kamaráti a ponúkli mi, že ma odvezú domov. Sadli sme do auta a ja som fascinovane pozerala na vodiča. Bolo to ako zásah bleskom. počas sekundy som sa zamilovala. Keď ostatní navrhli, aby som išla s nimi, neváhala som. To som netušila, že dotyčný ide vyzdvihnúť aj svoju priateľku, ona nakoniec k mojej veľkej úľave nešla.

Na plese bolo veselo, potom však jednému dievčaťu prišlo zle a to bola moja šanca. Vyhľadala som svoj, idol, presvedčila ho, že s ňou musíme zájsť do nemocnice. Počas čakania mi povedal, že sme sa už stretli v novembri na plese - veľmi som sa mu vraj páčila už vtedy.

Vydala som sa za novú lásku

Dievčaťu lekári pomohli a pri spiatočnej ceste nejako vyplynulo, že potrebuje odviezť na ubytovňu a môžeme tam prespať všetci traja. A tam som ho proste zviedla. Na ples sme sa vrátili až nadránom vyzdvihnúť ostatných a domov som prišla popoludní. To bol začiatok konca môjho manželstva.

Vášnivá noc nezostala bez následkov - skoro som zistila, že som so svojím milencom tehotná. Niekoľko mesiacov sme sa všetci traja: ja, môj muž a ON neznesiteľne trápili a všetko sa zmenilo až jednej noci, keď som bola asi v šiestom mesiaci tehotenstva. Môj milenec ma uniesol - prišiel autom s bratom a povedal mi, že s nimi buď odídem teraz, alebo ma už nikdy nechce vidieť. Ticho som zbalila to najnutnejšie, spiacu dcéru v náručí som odniesla do auta a manželovi nechala odkaz na stole. Rozviedla som sa a vzala si lásku z tej osudnej noci.