Kaderníčka z Česka Martina Odstrčilová je kráľovnou premien. Vlastní kaderníctvo Salon Marteena v podhorí českých Jeseníkov. Ako píše Forbes.sk, má 1500 spokojných klientok z Česka aj zo Slovenska. Dokonca najviac ich k nej prichádza z Prahy, ktorá je od jej salóna vzdialená vyše 220 kilometrov. A aké je tajomstvo jej úspechu?

Rada robí zo žien kráľovné

Špecializuje sa nielen na perfektne urobené vlasy a sústreďuje sa na veľké zmeny imidžu. A robí to tak šikovne, že pred 4 rokmi sa umiestnila v prvej 25-ke z 5-tisíc účastníkov súťaže One Shot Hair Awards.

„Rada robím zo žien kráľovné, tie premeny robím predovšetkým z lásky k ľuďom a ženám, ktoré za mnou chodia. V tom momente som schopná zapnúť všetky svoje zmysly, aby výsledok bol perfektný, nebol umelý, klientkam to pristalo a boli schopné sa takto upraviť aj doma,“ povedala Martina Odstrčilová pre Forbes.

„Je neuveriteľné, ako má taká povrchná vec, akou je vzhľad, obrovský vplyv na kvalitu života. Zažila som rôzne prípady a silné životné príbehy, kedy ženám premeny zmenili životy, vzťahy alebo kariéru.“

Výsledky jej práce vás ohromia! Pozrite sa, čo so ženami dokázala:

Ďalšie ukážky jej neuveriteľných premien nájdete na ďalších stranách článku >>>