Nevernému manželovi zahla s mladíkom a na ten sex nikdy nezabudne. Takto popisuje svoje netradičné dobrodružstvo. "Po rokoch manželstva si muž našiel inú. O päť rokov mladšiu, než som ja," prezraddila sklamaná renáta. "Zrazu som začala mať pocit, že som stará a nežiaduca. Potom som však začala konať. Kým sa rozvedieme, nechám sa "vylepšiť" plastickým chirurgom. Buď si muža udržím, alebo zaplatí nemalý účet..."

 

Nepresvedčila som ho

Zúfalé ženy robia zúfalé veci ."Na plastike mi síce hovorili, že mám na zákrok ešte čas, ale nakoniec si asi povedali - keď chce platiť, nech platí. Odsali mi tuk, zdvihli viečka, odstránili druhú bradu a hlavne - poriadne zväčšili prsia. Manžel na moje počínanie síce nič nepovedal, ale jeho pohŕdavý výraz hovoril za všetko."

Moja snaha vyšla navnivoč, na manžela nič nezabralo. "Pochopila som, že sa musím pomstiť inak. Na večierku u známych som zamerala pozornosť na fešného študenta práv. Korisť to bola ľahká, Patrik sa odo mňa nepohol a ja som registrovala manželove žiarlivé pohľady. Problém bol, kde k pomste dôjde."

Konečne mu to došlo

"Patrik to vyriešil jednoducho, odviedol ma do záhrady. Problém bol v tom, že všade okolo boli záveje snehu. Oprášil lavičku a ja som mu sadla do lona. Jeho skrehnuté ruky ma chladili všade po tele a ja som sa vrátila do študentských rokov. Mladík bol vášnivý a mne sa vracalo stratené sebavedomie... "Keď som sa vrátila s manželom domov, skončili sme v objatí. Všetko mu došlo. O milenke už manžel nerozpráva... Alebo aspoň zatiaľ..."