Dnes nie je Steffi žiadne škaredé káčatko, ale vyrástla z nej krásna labuť. Steffi Graf zreje ako víno. 14. júna oslávila 53 rokov, ale tejto žene naozaj vek pridáva na kráse. A jej manželstvo aj deti sú vydarené.

Andre bol idolom

Bývalý profesionálny tenista Andre bol kedysi naozaj idolom žien. Nielenže vyhrával turnaje a na kurte mu to naozaj šlo, ale vedel poblázniť aj najkrajšie ženy. Mladučká Brooke Schieldsová si mohla po úlohe v Modrej lagúne vyberať. Všetci ju zbožňovali. A ona skončila s tenistom.

Tenista Andrea Agassi takto požiadal o ruku svoju priateľku Brooke Shields v roku 1997 v Kalifornii. Žiarila rovnako ako prsteň na jej ruke, vzali sa ten istý rok a o dva roky bolo po všetkom.
Zdroj: John Russell, gettyimages

Steffi ako chlapčisko

Naopak, Steffi vo svojej najväčšej športovej sláve vyzerala ako chlapčisko. Nemecká tenistka a svetová jednotka v ženskom tenisovom rebríčku WTA a Andreho ulovila už ako zrelá žena. Vzali sa v roku 2001, keď mala Steffi 32 rokov. A mnohí sa čudovali, aj si z nich robili srandu. Ale dnes sa karta otočila.

Steffi Graf malá hrubé chlapčenské črty, ale tenistka bola vynikajúca.
Zdroj: Getty Images

Steffi je krásna, Andre o vlasy prišiel

Manželský pár je naozaj šťastný, majú spolu dve deti, chlapca Jadena a dievča Jaz. Všetci vyzerajú naozaj spokojne, fotky detí nájdete v galérii, rovnako ako najnovšiu fotografiu Steffi, ktorej to veľmi pristane. Miestami vyzerá ako herečka Julia Roberts. Hustá hriva, krásne dlhé nohy, a štíhla figúra. Klobúk dole!

Andre a Steffi pred pár rokmi. Andre pribral, Steffi si zachováva skvelú figúru.
Zdroj: Ethan Miller, getty images

Ak chcete vidieť vývoj tohto páru, pozrite si galériu. Nájdete tam aj ich deti - na koho sa viac podobajú? A kultovú foto, kde Steffi vyzerá ako herečka Julia Roberts. Klikajte!