Mamička malého bábätka porozprávala, ako sa jej vzťah s partnerom zo dňa na deň rozpadol krátko po tom, čo porodila ich vytúžené dieťa. Doteraz premýšľa o tom, či je na vine skutočne ona. Muž jej vyčítal, že sa o seba nestará, nelíči sa a prestala sa holiť.

"Môj synček nespí dobre, v noci sa každé dve hodiny budí a ja som tá, ktorá ho v noci drží v náručí a uspáva. A ja som tiež tá, ktorá cez deň upratuje, stará sa o domácnosť, dojčí, kočíkuje, uspáva, perie, varí... Nemám čas na mejkap a už ani neviem, kam som si uložila fén na vlasy. Keď sa môj partner vracal domov, rýchlo niečo zjedol, na 10 minút si sadol k dieťaťu a potom sa venoval vlastným veciam," dodala sklamaná mamička.

Partner nezvládol príchod bábätka a svoju ženu opustil.
Zdroj: Shutterstock

TAM sa jej holiť nechce

"Jednoducho som sa nestíhala líčiť a holiť si nohy. A aj keby som na to mala čas, našla by som si dôležitejšiu prácu, prípadne by som sa venovala synčekovi." Mamička dodala, že podpazušie si holí pravidelne, ale oblasti bikín sa zatiaľ vyhýba, pretože ranu po cisárskom reze stále vidno a trápia ju bolesti.

"Teraz už môj bývalý partner spomenul aj to, že som ho prestala zvádzať, nebola som dostatočne nežná a pozorná, vraj som sa s ním večer odmietala maznať, nechcela som sa túliť - tak ako kedysi. Keď náš syn konečne zaspí, som naozaj veľmi unavená. Nedávno sa narodil a každá moja myšlienka smeruje k nemu. Má všetko, je spokojný, sýty, prebalený? Nedokážem myslieť na nič iné. Ešte nie."

Partner nezvládol príchod bábätka a svoju ženu opustil.
Zdroj: Shutterstock

Dúfala, že sa k sexu vrátia

"Celý život som sa na toto dieťa tešila, chcem si ho vychutnať. Samozrejme, že som nechcela, aby sa môj vzťah s partnerom takto pokazil. Dúfala som, že tieto začiatky bude prežívať podobne ako ja, že bude unesený synčekom, že sa o neho budeme spoločne starať. A že časom sa aj ten sex vráti a všetko bude v poriadku... Ale mýlila som sa," dodala sklamane mamička.

Partner nezvládol príchod bábätka a svoju ženu opustil.
Zdroj: Shutterstock

To, čo ju robí dobrou matkou, pokazilo jej vzťah s partnerom a on ju opustil. Čo vy na to? Mala sa viac snažiť, mala niečo urobiť inak - alebo  je úplne v poriadku, ak sa čerstvá mamička krátko po pôrode orientuje najmä na svoje dieťa a partner by mal byť chápavejší a trpezlivejší?

Partner nezvládol príchod bábätka a svoju ženu opustil.
Zdroj: Shutterstock