Za dobrotu na žobrotu! Tak by sa dal zhrnúť príbeh Jarky. S Marošom chodila tri roky a už keď sa spoznali, bol to chlap pri tele. Keď spolu začali bývať, pribral ešte viac a Jarka videla, že sa pre svoju váhu trápi a trpí jeho ego aj sebavedomie – najmä keď mu rodina aj kamaráti zakaždým, keď ho po dlhšom čase stretli, pripomenuli, že zase pribral. Tá Jarka ťa ale dobre kŕmi! Doberali si ho.

Akoby chytil druhý dych

Maroš si ibčas naordinoval diétny deň, ale na druhý zase všetko dobehol. Chýbalo mu sebazaprenie a disciplína, a tak mu Jarka kúpila na narodeniny program na chudnutie, kde mu mali upraviť stravu a nastaviť cvičenie tak, aby naozaj efektívne schudol. Maroš nebol z darčeka dvakrát nadšený, nechcelo sa mu a musel si vlastne priznať porážku - že sám schudnúť nedokáže.

Nakoniec ho tam Jarka doslova dotlačila. Program trval mesiac, no s Marošom sa už po pár dňoch začali diať divy. Z fitka chodil domov nadšený, rozdával Jarke rady, ako sa treba hýbať a ako jesť, skrátka ho to chytilo. Po mesiaci sa z neho stal taký nadšenec pohybu, že si permanentku predĺžil. Jarka to vnímala pozitívne. Maroš na sebe naozaj makal, mal pred sebou cieľ a naozaj sa mu začalo pekne formovať telo. Dokonca aj sex s ním bol lepší. Akoby chytil druhý dych.

Zdalo sa, že chytil druhý dych.
Zdroj: Shutterstock‎

Odsunul ju na vedľajšiu koľaj

Po zhruba troch mesiacoch ho už začala upodozrievať, či nie je od cvičenia závislý. Trávil v posilňovni všetok voľný čas. Začal sa inak obliekať. Kupoval si obtiahnuté kúsky oblečenia, ktoré by si predtým na seba nikdy nedal. Vôbec nejedol to, čo doma navarila. A čo ju trápilo najviac, mala pocit, že ju odsunul na vedľajšiu koľaj. Keďže s ňou trávil minimum času, navrhla mu, že začne cvičiť s ním. Na to povedal, že ona nemusí, že má fajn postavu. Zdalo sa jej, že je to len taká „záplata“ na fakt, že ju v tom fitku nechce mať.

A ženská intuícia neklamala. Marošovi sa so zhodenými kilami vrátilo sebavedomie a veľmi mu lichotilo, keď mu niektorá zo slečien vo fitku prehodila kompliment. Jej dobrá známa Jitka jej raz zavolala, že nech si dáva na toho svojho pozor, lebo sa jej zdá, že vo fitku (kam občas chodila aj ona), Maroš dosť okato laškuje s jednou slečnou. Dokonca započula, ako si s ňou plánuje rande.

Veľmi mu lichotilo, keď mu niektorá zo slečien vo fitku prehodila kompliment.
Zdroj: Shutterstock

Celá roztrasená sa ho doma na to opýtala. Sklopil oči ako taký psík a povedal jej, že je to pravda. Že si našiel niekoho, s kým má toho viac spoločného a s kým si lepšie rozumie. Neudržala sa, jednu mu vylepila a vykričala mu, ako mu bola dobrá, keď bol ešte tučné prasa…

Rozišli sa a Jarka dostala krutú životnú lekciu. To, že niekomu pomôžeš, ešte neznamená, že tvoju pomoc aj ocení.