Iva sa pýta: Mám kandidovať?

Mám ísť do volieb? Zaujímalo by ma, či sa oplatí tento rok zmeniť prácu a kandidovať v nastávajúcich voľbách. Je to veľký risk alebo nie?

Veštkyňa Laura odpovedá: Bez prípravy do toho nechoďte

Pani Iva, tento rok nie je ľahký a vy máte konkurenciu, ktorá by vás mohla predbehnúť. Preto sú vaše šance trochu menšie. Pre vás by bolo najlepšie vyskúšať až tie budúce voľby. Ale šancu máte aj teraz. Budúci rok nebude o nič ľahší, dokonca to bude možno najťažší rok vôbec, čaká nás veľa zmien a nepokojov. Odporúčam vám trpezlivosť a za každú cenu neiniciovať zmeny. Ale ak tak urobíte, nestrácajte silu a elán. Máte na to, viete komunikovať s ľuďmi. No bez prípravy do toho nechoďte. Aj v práci nakoniec všetko zvládnete, ste veľmi silná osobnosť.

Napíšte nám! Aj vás trápi budúcnosť?

Ak máte aj vy problém vo vzťahu alebo vás trápia nejaké otázky ohľadom budúcnosti, môžete sa opýtať našich veštkýň. Popíšte krátko svoj problém a pošlite ho na email [email protected] a my vašu otázku pošleme veštkyni. Odpoveď nájdete v rubrike astro na webe aj v tlačenom vydaní Nový čas pre ženy. Ak si želáte anonymnú odpoveď, stačí pripísať anonymne.