Žena si čítala na internete článok od známeho blogera, ktorý pravidelne hodnotí jedlá v reštauráciách. V jednom príspevku však použil fotku jej manžela, ako v danom podniku večeria... Lenže, nebol tam sám. Spoločnosť mu robila cudzia žena!

„Tom, tvoja posledná recenzia je sprevádzaná fotkou môjho manžela na večeri so ženou, ktorá nie som ja! Keď som sa na to spýtala manžela, priznal, že má dlhodobú aféru. Tak mi napadlo, že budeš šokovaný z toho, akú rolu si zohral v tejto dráme. Tohtoročné Vďakyvzdanie som teda vďačná za to, že si odhalil neverníka,“ napísala žena.

Známy bloger bol z toho poriadne v šoku a žene napísal, že dúfa, že ide o žart. Mrzelo by ho totiž, keby spôsobil takúto drámu počas sviatkov.

Manžel ju podvádzal, ona na to prišla čistou náhodou.
Manžel ju podvádzal, ona na to prišla čistou náhodou.
Zdroj: Shutterstock

Neskôr sa však zistilo, že nešlo o vtip, ale o krutú realitu. Bloger neskôr dokonca vyzval podvodníkov, aby si dávali pozor, lebo niekedy je to práve takáto náhoda, ktorá im to natrie. Viacerí ľudia sa zapojili do diskusie pod jeho príspevkom a asi nebudete prekvapené, keď napíšeme, že si z manžela poriadne strieľali.

„Tak ešte len teraz dostal tento chlap poriadny dezert,“ napísal jeden komentujúci a podobné sarkastické poznámky sa len hrnuli.
Ďalší človek priznal, že takéto náhody sa dejú celkom často. „Poznám podobný prípad. Manželia si listovali dovolenkový časopis, keď vtom sa objavil na fotke manžel s cudzou ženou, ako si užívajú západ slnka v Španielsku. Je vám asi jasné, že sa so ženou krátko na to rozviedli,“ dodal.

Nuž, byť neverný sa skutočne nevypláca, pretože lož má krátke nohy a čoskoro to aj tak vyjde na povrch. A nikto asi nechce byť kritizovaný na internete pred ľuďmi, ktorí vás ani nepoznajú.

Manžel ju podvádzal, ona na to prišla čistou náhodou.
Manžel ju podvádzal, ona na to prišla čistou náhodou.
Zdroj: Shutterstock