Pracujem ako robotník a bývam v podnájme. Nemám vlastný byt, pretože som bol gambler. Do automatov som nahádzal poriadnu sumu a narobil si vysoké dlhy. Ale dostal som sa z toho. Liečil som sa a chcem žiť normálny život. Som sympatický štíhly muž a slobodný, ale vo vzťahoch sa mi nedarí. Keď ženám poviem, aká je moja finančná situácia, stratia záujem. Jedna mi povedala, že som bezdomovec. Keď sa na to pozerám s odstupom času, najradšej by som si otrieskal hlavu o múr. Ako som to mohol urobiť?

Milan

Radí Laura, má dar veštenia a jasnovidectva

Milan, človek niekedy robí veci, ktoré neskôr ľutuje. Dôležité je, že ste začali žiť nový život. To je obrovské plus a vaša nová cesta. Začiatky však nebývajú ľahké, ale postupne sa zmenia k lepšiemu. Len ste ešte nenašli tú pravú ženu. Vo vašej knihe života je napísané, že ženy, s ktorými ste sa zoznámili, vám neboli súdené. Ani sa na ne nehnevajte, že hľadajú zabezpečených mužov. Je to normálne. Ale nie všetky ženy to tak majú. Máte šancu byť šťastným. Skúste hľadať iný typ žien, ktoré sa nepodobajú na tie doterajšie. Sústreďte sa na také, ktoré uvidia vaše dobré srdce, dušu. Váš život ešte bude dlhý a vy si stihnete vytvoriť lepšie životné podmienky. Nemyslite už
na to, čo bolo, ale pozerajte dopredu. Dajte si cieľ. A kráčajte za ním, vtedy dostanete to, čo zmení váš život. A nebudete ani sám.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno
veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!