Bola to obrovská chyba! Dostal ma svojou charizmou a klamstvami. Naivne som si myslela, že som našla osudovú lásku...

Písal mi také horúce esemesky, že som neverila vlastným očiam. Hneď na začiatku som mu povedala, že som vydatá a nikdy som svojho manžela nepodviedla. Povedal, že rešpektuje moje želanie a nechce odo mňa nič, len aby som ho ľúbila - aspoň takto na diaľku. Každý deň mi písal a ani nečakal, že mu odpíšem.

Podviedla manžela, ale toto nečakala...
Zdroj: Shutterstock

Na tú noc nikdy nezabudnem

Páčila sa mi jeho vytrvalosť a elegantné dvorenie a nakoniec som sa do neho zamilovala. Dlho som svoje city tajila, ale napokon som im podľahla. Stretli sme sa na tajnom mieste a vášnivo sa milovali. Obaja sme si tú zakázanú noc vychutnali, teda aspoň sa mi zdalo, že svoju vášeň nepredstieral. Vo mne žije spomienka na úprimné a vášnivé milovanie plné lásky. Bola to noc, na ktorú som roky tajne čakala, pretože s manželom som po 20 rokoch vzťahu už dávno také veci nezažívala...

Na druhý deň som netrpezlivo čakala, kedy mi zavolá. Poslel mi jedinú esemesku, našu spoločnú noc nazval nezabudnuteľnou. Odľahlo mi, upokojila som sa, ale bolo zvláštne, že ma nežiadal o ďalšie rande. O dva dni som sa spýtala, kedy ho môžem vidieť. Odpísal, že má veľa práce, ale zbožňuje ma a čoskoro sa stretneme.

Podviedla manžela, ale toto nečakala...
Zdroj: Shutterstock

Nuž, od našej spoločnej noci sa nám už nepodarilo stretnúť. Uplynulo niekoľko týždňov a ja ho do ničoho nenútim. Mám v sebe dosť hrdosti, nebudem sa mu vnucovať, ani mu viac písať. Veľmi ma bolí, že mu nechýbam. Krátko po našej spoločnej noci mi ešte poslal zopár esemesiek, ale už týždeň je ticho.

Veľmi sa hanbím za to, že som mu verila a neprekukla som jeho pravé úmysly. Chcel len sex, nič viac. Najradšej by som mu zavolala a nakričala naňho, ale neurobím to, pretože si nezaslúži, aby som ho hľadala. Je mi veľmi ľúto, že som bola neverná svojmu manželovi. Chudák, o ničom netuší a miluje ma. Aj ja ho ľúbim, ale už nie tak ako predtým. Niečo sa zmenilo, niečo sa vo mne zlomilo...

Jana

Podviedla manžela, ale toto nečakala...
Zdroj: Shutterstock