Ovláda ho strach

Nefunguje žiadna motivácia ako pri iných deťoch. Jeho strach sa rokmi nezmiernil, iba sa mení. Často sa ochraňuje tým, že niečo robí viackrát, má také iracionálne nutkania. Ako rodičia sme bezmocní, a keď mu nevieme pomôcť, hnevá sa na nás. Cíti sa rovnako bezmocný. Čo s tým?

Zdenka

Radí numerologička Alena:

Pani Zdenka, syn z toho vyrastie, nebojte sa. Je to veľmi múdre dieťa, ale zatiaľ sa nevyzná sám v sebe, je to indigové dieťa. Tieto deti majú úplne iné zmýšľanie ako iní ľudia. Nutkavé pocity, ktoré má, sú o jeho vnútornom prežívaní. Toto si doniesol na tento svet a ide o jednu z vecí, ktorú musí zvládnuť, rovnako ako svoju zlosť, ktorú si vybíja na vás.

Odporúčam, aby ste v takých prípadoch úplne ohluchli a prestali si ho všímať. Je to ťažké, ale spravte to. Už vie, ako na vás, má dosť vysoký tarot a bude sa snažiť manipulovať vami. Váš vzťah by mal byt založený na dôvere a viere, že vždy budete na jeho strane, nech by sa stalo čokoľvek. Nebojte sa, ustojíte to. Veľa s ním komunikujte, kým nenájde sám seba. Pomáhajú aj rozprávky. Má talent na čísla a bude veľmi šikovný, len je ešte malý.