Rok 2022 sa blíži pomaly ku koncu a mnohí si prajeme, aby sa s ním skončilo aj temné obdobie plné neistoty. Po rokoch pandémie koronavírusu, živelných pohromách, ekonomickej kríze a vojne na Ukrajine, by človek povedal, že ten ďalší rok 2023 už predsa musí byť lepší. No, Baba Vanga to videla inak. Čítajte ďalej!

Baba Vanga
Zdroj: Twitter, archív, Wikimedia

Baba Vanga prišla o zrak ako 12-ročné dieťa počas silnej búrky za doposiaľ nevyjasnených okolností. Zároveň však získala až desivé veštecké schopnosti. Ako píše Pluska, Bulharka, prezývaná Nostradamus z Balkánu údajne správne predpovedala teroristické útoky z 11. septembra, katastrofu v ponorke Kursk v roku 2000 a dokonca aj svoju vlastnú smrť. Zomrela v roku 1996 na rakovinu prsníka, no stihla zanechať predpovede až do roku 5079, kedy majú zomrieť poslední ľudia na Zemi.

Baba Vanga prišla o zrak počas silnej búrky ako 12-ročné dievča.
Zdroj: shutterstock

Čo nás čaká v nastávajúcom roku 2023? Ako to už pri jej predpovediach býva, nemáme čakať nič optimistické. Blížiace sa udalosti opísala ako zmes záhuby a temnoty, no môže prísť aj k niekoľkým zvláštnym vedeckým objavom. Čítajte ďalej!