Deti zo skúmavky

Tehotenstvo a pôrod, ako ich poznáme, by sa podľa predpovedí slávnej jasnovidky mali stať minulosťou. Jedným zo spomínaných vedeckých prelomov má byť vytvorenie laboratórnych detí. Baba Vanga údajne verila, že rodičia budú môcť v budúcnosti rozhodovať o farbe pleti a dokonca i vlastnostiach svojich detí.

Podľa Baby Vangy sa budú "rodiť" deti zo skúmavky.
Zdroj: Profimedia.sk

Jej predzvesť by mohla viesť ku koncu prirodzených pôrodov. Rodičia by si tak mohli v laboratóriu vybrať z vlastností, farby pleti, vlasov a celkového vzhľadu, čo by znamenalo, že na svet budú prichádzať už len dokonalé bytosti bez poškodených génov.

Jadrové katastrofy

Baba Vanga predpovedala na rok 2023 aj niekoľko znepokojujúcich vojnových problémov, ktoré by mohli vyústiť do jadrových výbuchov a svet uviesť do takzvaného temného veku. Jasnovidka vo svojich proroctvách tvrdila, že v budúcom roku dôjde k výbuchu jadrovej elektrárne. V čase, keď na Ukrajine zúri vojna, sa jej predpoveď nezdá až taká nepravdepodobná.

Vanga vo svojich proroctvách tvrdila, že v budúcom roku dôjde k výbuchu jadrovej elektrárne. V čase, keď na Ukrajine zúri vojna, by sa jej predpoveď mohla ľahko naplniť.
Zdroj: Getty Images

Navštívia nás mimozemšťania?

Po invázii Rusov na Ukrajine a migračných vlnách môžeme podľa prepovedí Baby Vangy očakávať oveľa bizarnejšiu "návštevu". Slepá mystička predpovedala svetu na budúci rok návštevu z vesmíru a s tým spojené doposiaľ nepoznané problémy. Na Zem údajne priletia mimozemšťania, celý svet bude „pokrytý temnotou“ a milióny ľudí môžu zomrieť, predpovedá Baba Vanga podľa portálu Mirror.

Celý svet by sa mohol ocitnúť „pokrytý temnotou“ a milióny ľudí by zomreli, ak by na budúci rok Zem navštívili mimozemšťania, tvrdila jasnovidka podľa portálu Mirror.
Zdroj: Pixabay