Gabriela a Victor Hugo Peraltovi, manželia z Argentíny, prekonali rekord v počte úprav tela. Dvojica si doteraz nechala urobiť 98 tetovaní a iných úprav tela, pretože sú ich vášnivými fanúšikmi.

Podľa Guinnessovej knihy rekordov prvýkrát vytvorili svetový rekord v roku 2014 s 84 úpravami. Keďže však boli nadšení, duo pokračovalo v tetovaniach a iných úpravách, takže teraz je ich celkový počet 98, vrátane 50 piercingov a 14 implantátov tela.

Dali si napríklad urobiť 50 piercingov, 14 implantátov do tela, päť zubných implantátov, rozdelený jazyk a čierne tetovanie očných bielok.

Victor z Uruguaja si prvú úpravu nechal urobiť v roku 2009, keď si na čelo pridal hviezdy. Nový vzhľad vyvolal záujem Argentínčanky Gabriely, ktorá ho rýchlo nasledovala s vlastnou úpravou.

Viktor pre Mirror povedal: "Byť držiteľom Guinnessovej knihy rekordov je pre mňa cena, ktorú mi život dáva za lásku k telu. Som veľmi vďačný, pretože tento rekord mi pomohol splniť jeden z mojich veľkých snov, ako napríklad precestovať 20 krajín, spoznať rôzne kultúry a nadviazať nové priateľstvá po celom svete. Užívajte si život, užívajte si umenie. Tetovanie z vás nerobí dobrého alebo zlého človeka - je to len umenie. Nájdu sa ľudia, ktorí ho ocenia, a iní, ktorí ho neocenia.

Čo bolo pre nich najbolestivejšie?

Gabriela povedala, že jej najbolestivejšou úpravou boli tri skarifikácie - keď sa do kože vyrežú obrázky čiže vznikne úmyselná jazvy v podobe obrázku. Najradšej má na sebe však implantáty na rukách a na čele.

Pre Viktora bola najbolestivejším zážitkom pigmentácia jazyka, ktorá mu spôsobila niekoľkohodinové ťažkosti s dýchaním.

Gabriela dodala: "Na Viktorovi sa mi najviac páčia silikónové implantáty v tvare hviezdy, ktoré má na čele. Vlastne sa mi páčia všetky úpravy, ktoré má na čele."

Ich fotografie si pozrite v GALÉRII! Pozrite si aj video na druhej strane