Belle Lucia má 24 rokov a je modelka. Celé svoje tehotenstvo dopodrobna zaznamenávala na Instagrame. Keď bola v 35. týždni, ľudia ju začali poriadne kritizovať. Neuveríte, čo im na nej prekážalo!

 

Podľa komentujúcich mala Belle na to, že bola v 35. týždni, príliš malé brucho. Belle bábätko donosila a porodila a novorodenec je zdravý, dokonca mal cez tri kilá. Ľudia ju však napriek tomu stále kritizovali.

Z modelkinho bruška si robili srandu.
 

„Len preto, že nemám také veľké brucho, akoby si tu niektorí priali, neznamená to, že bolo moje tehotenstvo nezdravé alebo že propagujem vychudnuté tehuľky ako niektorí tvrdia. Toto je jednoducho moje telo a nedokážem ovplyvniť to, že nemám také veľké bruško ako niektoré iné tehotné ženy. To, čo ste tu však písali, nie je v poriadku a nezáleží na tom, či má niekto brucho malé alebo veľké,“ napísala.

Hejterom sa rozhodla čeliť.
 

Jej bábätko je teda už na svete a ona nemôže byť šťastnejšia. „Bolo to to najúžasnejšie, čo sa mi kedy stalo. Nemôžem sa dočkať, keď budem znova rodiť,“ napísala. Napriek všetkým nepríjemným komentárom Belle potvrdila, že ich bábätko je zdravé.

Už mala po krk toho, ako súdia jej malé brucho.
 

„Sme neskutočne zamilovaní do nášho perfektne zdravého novorodeniatka, je to to najlepšie dieťa vôbec,“ dodala modelka. Nuž, vyzerá to tak, že ľudia vás budú súdiť vždy. Či máte napríklad popôrodné kilá navyše, ale aj vtedy, ak máte príliš malé brušká v tehotenstve. Kľúčom je asi zostať nad vecou a nebrať si týchto hejterov osobne.

Narodilo sa jej úplne zdravé bábätko...