Terri Foster-Guy má 26 rokov a keď si ju jej súčasný priateľ pridal na Facebooku, absolútne netušila, koľko má rokov alebo ako vyzerá. Na profilovej fotke mal totiž masku. Terri zistila až o dosť neskôr, že muž, do ktorého sa zamilovala, má 53 rokov.

„Kirk a ja sa nepozastavujeme nad tým, čo si o nás kto myslí. Sme príliš zamilovaní na to, aby sme to riešili. Jeho vek mi je ukradnutý. Milujem ho pre jeho osobnosť. Vždy, keď si ľudia myslia, že je môj otec, jednoducho sa nad tým pousmejeme,“ hovorí.

Terri a Kirk sa spoznali na jednej komixovej akcii. Mali však kostýmy a hoci tam boli obaja, nerozprávali sa. Kirk si ju teda neskôr pridal na Facebooku a dali sa spoločne do reči. „Keď som ho uvidela prvýkrát, vedela som, že je starší. Mal vrásky a trochu šedivé vlasy,“ spomína.

Kirk ju však natoľko zaujal, že to jednoducho neriešila. Kirk mal v tom čase jedenásťročného syna a ona sama mala sedemročnú dcérku. Už vtedy jej došlo, že mali skutočne veľa spoločného. Pár mesiacov od momentu, keď sa prvýkrát stretli, sa dali dokopy.

Terri ho, samozrejme, časom predstavila aj svojim rodičom, nakoľko sa stala nevlastnou mamou jeho syna a on bol ako otec jej dcérke. Tí z toho však neboli nadšení, pretože jej priateľ bol starší, než samotní rodičia. Časom však pochopili, aké silné sú jej city k nemu a začali to rešpektovať.

Napriek tomu, že to ich rodičia napokon pochopili, sa stále stretávajú s nechápavými pohľadmi a mnoho ľudí ich súdi pre ich vekový rozdiel. Ako však priznala, neriešia to. Oni sa ľúbia a na ničom inom nezáleží.