Mama mala 18 rokov, keď ma porodila. Vždy som ju považovala skôr za svoju priateľku, než za matku. V tomto duchu ma aj vychovávala. O všetkom sme sa vedeli porozprávať, boli sme ako dve najlepšie kamarátky. Všade sme chodili spolu, mali sme rovnaké záľuby, vymieňali sme si oblečenie. Dlho som si myslela, že neexistuje krajší vzťah medzi matkou a dcérou, než bol ten náš. Nedávno som si musela uvedomiť, že som sa hlboko mýlila.

Našla som lásku svojho života

Keď som mala 19 rokov, zoznámila som sa s jedným chlapcom. Aj mame sa veľmi páčil, schvaľovala mi ho, často ho pozývala k nám domov, varila nám skvelé jedlá... Večer sme spolu sedeli v obývačke a sledovali seriály, alebo sa len tak rozprávali. Bola som šťastná, že mi mama Paľka schvaľuje. Tajne som už snívala o svadbe a veľkej rodine...

Prichytila som svojho snúbenca s mamou.
Zdroj: Shutterstock

Mama s nami často chodievala aj na diskotéky, veď mala len 37 rokov, bola štíhla a pekná, vyzerala veľmi mlado. Paľo ma čoskoro požiadal o ruku a dohodli sme sa, že sa o rok vezmeme. Dovtedy sme bývali každý u svojich rodičov, teda ja u mamy a sporili sme si na spoločné bývanie. Po istom čase som si všimla, že k nám Paľo už nechcel tak často chodiť, vždy si vymyslel nejakú výhovorku. Bolo to zvláštne.

 

Bol to hrozný pohľad

Raz, keď som sa z práce vrátila domov skôr, na moje veľké prekvapenie som našla Paľa v našej obývačke. Mal na sebe iba uterák omotaný okolo pása. Potom sa objavila moja mama... V sexi spodnej košieľke, strapatá, s neprítomným pohľadom v očiach - a mne sa zrútil svet! Pamätám sa, že som ležala na pohovke, mama plakala a Paľo bezradne pobehoval po izbe. Keď som precitla, vypýtala som si pohár vody a vysvetlenie.

Prichytila som svojho snúbenca s mamou.
Zdroj: Shutterstock

Mama priznala, že sa jej Paľo od začiatku páčil a nedokázala si predstaviť, že sa v takom mladom veku stane svokrou. JEHO svokrou. Tak ho radšej zviedla. A on jej podľahol. Pobalila som si veci a poprosila som kamarátku, či by som u nej mohla chvíľu bývať, kým si nenájdem nejaký podnájom.

Odvtedy mame ani Paľovi nedvíham telefón. Neviem, či sú ešte spolu. Nikdy viac ich nechcem vidieť. Liečim si zlomené srdce a dúfam, že sa z toho niekedy spamätám...

Zita

Prichytila som svojho snúbenca s mamou.
Zdroj: Shutterstock