Stanka sa rozhodla pomstiť  svojej sestre Zuzane, ktorá jej pred niekoľkými rokmi prebrala frajera Juraja. Hoci už boli manželia, exfrajerka sa s ním opäť vyspala. Stanka takmer rozbila manželstvo svojej sestre Zuzane, keď zviedla svojho švagra a zároveň svojho bývalého priateľa Juraja. Najprv to vyzeralo tak, že Stanke sa pomsta vydarila. Jej sestra sa s manželom rozišla, zatiaľ čo jej manželstvo vydržalo. Dnes je ale všetko inak.

Keď sa Zuzana dozvedela o sestrinej pomste, pochopila, že sestra Juraja iba využila. Aj preto sa rozhodli o celej situácii porozprávať a opäť sa dali dokopy. Naopak, Stankin manžel, ktorý jej síce neveru spočiatku odpustil, teraz zvažuje rozvod. „Povedal mi, že môj sex s Jurajom bol náhodný úlet. Keď ale zistil, že som to všetko naplánovala, naštvalo ho to,“ hovorí Stanka, ktorá je dnes ochotná urobiť čokoľvek, aby sa situácia v rodine zlepšila.

O to horšie je, že so Stankou sa nerozpráva ani jej bývalý priateľ a švagor Juraj, ale ani jej sestra. Samozrejme, hnevajú sa na ňu aj rodičia. „Neviem, čo to do mňa vošlo. Teraz už chápem, že som sa zachovala sebecky. Myslela som len na seba a na svoje city. Na Zuzanu a jej deti som nemyslela. Keby som mohla všetko vrátiť späť, urobila by som to bez rozmýšľania,“ priznáva sa Stanka.

Tá roky nemohla odpustiť sestre, že jej prebrala Juraja a neskôr sa za neho vydala. S manželstvom súhlasili aj rodičia, čo Stanku trápilo o to viac. Po rokoch prišiel čas na pomstu a svojho švagra zviedla. Dnes vidí všetko inak.